Skip to main content

VIENOTĪBA izvirzīs Zatleru prezidenta amatam

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA Saeimas frakcijas deputāti ir parakstījuši un rīt, 19. maijā, Saeimas Prezidijam iesniegs dokumentus Valda Zatlera izvirzīšanai Valsts prezidenta amatam.

Skaidru atbalstu Zatlera atkārtotai virzīšanai Valsts prezidenta amatā paudusi gan VIENOTĪBAS valde, gan visi 33 apvienības Saeimas frakcijas deputāti. „Mēs esam pārliecināti, ka Valdis Zatlers spēs arī turpmāk godam darīt savu darbu, pārstāvēt valsti starptautiski un veicināt iekšpolitisko stabilitāti,” norāda VIENOTĪBA.

Latvijai šobrīd ir nepieciešama politiska stabilitāte. Tā it īpaši vajadzīga saimnieciskai izaugsmei un krīzes seku pārvarēšanai, norāda VIENOTĪBA. Tāpēc visi apvienības Saeimas frakcijas deputāti ir paziņojuši par savu atbalstu Zatleram un parakstījuši iesniegumu par viņa izvirzīšanu Valsts prezidenta amatam. VIENOTĪBA ir gandarīta, ka šai ierosmei ir sekojušas arī citas Saeimā pārstāvētās partijas.

„Visi Latvijas iedzīvotāji ir pelnījuši skaidru valodu un atbildīgu rīcību. Mums visiem vajadzīga stabilitāte un izaugsme. Šis nav īstais brīdis politiskām spēlēm vai aizkulišu darījumiem. Valsts prezidenta vēlēšanas būs pārbaudījums valdības partneru kopīgai rīcībspējai un koalīcijas ilgtspējai. Līdz Valsts prezidenta vēlēšanām ir atlikušas dažas nedēļas. Ir laiks skaidrai nostājai un atbildīgai rīcībai,” uzsver VIENOTĪBA.

Informāciju sagataoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu