Skip to main content

VIENOTĪBA jaunās valdības sastāvā piedāvā iekļaut Circeni, Vilku, Matīsu un Druvieti

Partijas VIENOTĪBA valde Ministru prezidenta amata kandidātei Laimdotai Straujumai darbam viņas veidotajā Ministru kabinetā piedāvā iekļaut veselības ministri Ingrīdu Circeni, finanšu ministru Andri Vilku, satiksmes ministru Anriju Matīsu un izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti.

VIENOTĪBA atbilstoši nozaru sadalījumam, par ko vienošanos panākušas nākamo koalīciju veidojošās partijas, darbam jaunajā valdībā piedāvā iekļaut līdzšinējās Valda Dombrovska valdībās veiksmīgi strādājušos Vilku, Circeni un Matīsu, kā arī izglītības jomas profesionāli, šībrīža Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāju, profesori Inu Druvieti. Valdības ministru izraudzīšanās un aicināšana valdības sastāvā ir Ministru prezidenta amata kandidāta izvēle un atbildība.

VIENOTĪBA jau iepriekš uzsvērusi, ka nākamajai valdībai jāturpina virkne nozīmīgu līdzšinējo Valda Dombrovska vadīto valdību uzsākto darbu gan nodarbinātības veicināšanā, gan sociālās nevienlīdzības mazināšanā un konkurētspējīgas izglītības pieejamības nodrošināšanā.

 

Dalies ar ziņu