Skip to main content

VIENOTĪBA Jelgavā pārrunās vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi rīt, 18. februārī, Jelgavā pārrunās jaunveidojamās partijas principus. Diskusija norisināsies Jelgavā, kafejnīcas „Silva” konferenču zālē, 2. stāvā, Driksas ielā 9, plkst. 17.00.

Diskusijā par VIENOTĪBA partijas izveidi ar partiju „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) Jelgavas un Ozolnieku nodaļu biedriem piedalīsies apvienības līdzpriekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, ekonomikas ministrs Artis Kampars, Saeimas sekretārs Kārlis Šadurskis, kā arī Saeimas deputāti Arvils Ašeradens, Jānis Reirs, Klāvs Olšteins un citi politisko partiju apvienības VIENOTĪBA pārstāvji.

VIENOTĪBA uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBA jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Mēs esam pārliecināti, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu labēji centrisku partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt sociālai tirgus ekonomikai, nacionālai valstij un Eiropas vienotībai, pauž VIENOTĪBA līderi.

Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBA Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu