Skip to main content

VIENOTĪBA līderi: mēs veidojam Latvijas nākotni

VIENOTĪBA Rīgas nodaļu apvienība kļūs par paraugu, kā sastrādāties un vienoties, kā veidot vienotu partiju, kas kļūtu par Latvijas vadošo un vienojošo politisko spēku, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA Rīgas nodaļas dibināšanas kopspulcē uzsvēra apvienības līderi.

Ir pagājis gads, kopš VIENOTĪBA dibināšanas, pusotrs – kopš trīs partiju lēmuma uzsākt šo procesu, kurš vēl nebūt nav galā, uzrunājot VIENOTĪBA Rīgas nodaļu biedrus, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. „Tagad mums jāturpina ar daudz lielāku atbildību, un izlēmīgāku rīcību. Mums jāspēj būt lieliem un stipriem, jāspēj piesaistīt jaunus cilvēkus, veidot tādu politisko sistēmu, kurai cilvēki uzticas un kuru saprot,” pauda Āboltiņa.

„Mūsu uzdevums ir piedāvāt skaidrus attīstības mērķus un vīziju. Tikai nākot ar jaunām idejām, iespējams ko mainīt. VIENOTĪBA ar savu piemēru jāpierāda, ka mēs nebaidāmies rīkoties. Mēs saprotam, ka tas, ko veidojam, ir Latvijas nākotne,” norādīja Āboltiņa.

Pirms diviem gadiem, uzsākot darbu valdībā, mūsu mērķi bija budžeta deficīta samazināšana, ekonomikas atveseļošana, atbalsta garantēšana maznodrošinātajiem un bezdarba pieauguma apturēšana. Divu gadu laikā valdības darbs bijis tieši saistīts ar minēto jautājumu risināšanu, un šobrīd esam panākuši ekonomikas un finanšu situācijas stabilizēšanos, uzrunājot kopsapulces biedrus, norādīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Šajā laikā VIENOTĪBA ir nostiprinājusies kā vadošais politikas spēks Latvijā. Apvienību veidojošās partijas ir ideoloģiski tuvi sadarbības partneri, kas balstās uz ilglaicīgu Latvijas kā eiropeiskas, izglītotas un plaukstošas valsts nākotnes redzējumu, pauda premjers, norādot, ka VIENOTĪBA jāspēj saglabāt savas politiskās pozīcijas un autoritāti sabiedrībā, strādājot vienoti un konsekventi.

Apvienības Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete kopsapulcē norādīja, ka VIENOTĪBA vieno valstiskā atbildība un politiskas vērtības – nacionālais valstiskums, sociāli atbildīga tirgus ekonomika, tiesiskums, Rietumu izvēle un Eiropas vienotība.

Lai sasniegtu savus mērķus, ir jāpēj pacelties pāri personīgajam kopīgu, valstisku interešu vārdā. Rīgas nodaļas dibināšanai ir pirmais nopietnais solis, kam sekos arī nodaļas citos novados, saliedējoties kopīgam darbam, pauda Kalniete.

Ir pozitīvi, ka apvienošanās kopējam darbam un vienas partijas izveidei notiek visos partiju līmeņos, kopsapulcē norādīja apvienības Saeimas frakcijas deputāts Aleksejs Loskutovs. VIENOTĪBA veidojošās partijas jau šobrīd veiksmīgi sastrādājas gan valdībā, gan Saeimā un Rīgas domē.

„Latvija uzplauks daudz ātrāk, ja katrs cilvēks, katrs politiskais spēks izturēsies atbildīgi pret savu darbu. Mums jārāda priekšzīme, kā strādāt valsts un sabiedrības interesēs,” uzsvēra Loskutovs.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu