Skip to main content

VIENOTĪBA Liepājā diskutēs par vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un citi apvienības politiķi rīt, 27. maijā, dosies uz Liepāju, lai ar apvienības biedriem un citiem interesentiem pārrunātu jaunveidojamās partijas principus.

Diskusija par VIENOTĪBAS partijas izveidi un nākotni, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem norisināsies plkst.17.00 Liepājas olimpiskajā centrā, Saules zālē, Brīvības ielā 39.

Diskusijā piedalīsies VIENOTĪBAS priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Ingrīda Circene, Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāre Karīna Korna, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts, Klāvs Olšteins un citi partiju pārstāvji.

„VIENOTĪBAS uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBAI jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Esmu pārliecināta, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu politisko partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt godīgai, atbildīgai un kompetentai politikai, kur pilsoniskā sabiedrība iesaistās lēmumu pieņemšanā,” pauž VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

VIENOTĪBAS rīkotā diskusija Liepājā turpina plašu apvienības biedru diskusiju ciklu par vienotas partijas izveidi. Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu