Skip to main content

VIENOTĪBA noslēgusi sadarbības līgumu ar reģionālo partiju „Tukuma pilsētai un novadam”

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA šodien, 24. janvārī, noslēgusi sadarbības līgumu ar reģionālo partiju „Tukuma pilsētai un novadam”.

Parakstot līgumu, VIENOTĪBA un partija „Tukuma pilsētai un novadam” vienojušās par sadarbību un savstarpēju atbalstu, īstenojot partiju programmās un valdības deklarācijā ietvertos pamatprincipus. Tāpat organizācijas vienojušās sadarboties un informēt sadarbības partneri par aktivitātēm, kas saistītas ar pašvaldību darbu un reģionu attīstības jautājumiem, kā arī sadarboties Saeimas un pašvaldību vēlēšanās. Līgums paredz arī iespēju partijas „Tukuma pilsētai un novadam” pārstāvim piedalīties koalīcijas padomes darbā un citos ar politisko lēmumu pieņemšanu saistītos pasākumos.

VIENOTĪBAS vārdā sadarbības līgumu parakstīja apvienības priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs, savukārt partijas „Tukuma pilsētai un novadam” vārdā – tās priekšsēdētājs Juris Šulcs.

Demokrātisku, nacionāli orientētu politisko spēku apvienošana, ko uzsākusi VIENOTĪBA, ir jāturpina. Tādēļ mēs aicinām valstiski domājošus politiskos spēkus līdzdarboties gan nacionālā, gan reģionu līmenī, ievērojot kopīgas pamatvērtības – nacionālu valsti, sociāli atbildīgu tirgus ekonomiku, tiesiskumu un arvien ciešāku Latvijas integrāciju Eiropas Savienībā un NATO, parakstot sadarbības līgumu, uzsvēra VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāji.

Ar partiju „Tukuma pilsētai un novadam” apvienībai VIENOTĪBA jau izveidojusies veiksmīga sadarbība, un pēc kopīga starta 10. Saeimas vēlēšanās partija ir pārstāvēta arī Saeimā – tās biedrs, bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Volfs kļuvis par VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputātu.
 

 
Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu