Skip to main content

VIENOTĪBA Ogrē apspriedīs vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi uzsāk jaunveidojamās partijas principu apspriešanu visu trīs VIENOTĪBU veidojošo partiju nodaļās. Pirmā diskusija notiks Ogrē, piektdien, 28.janvārī plkst.17.00 Ogres Kultūras centra Mazajā zālē, Brīvības ielā 15.

Diskusijā par VIENOTĪBAS partijas izveidi ar partiju „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) Ogres, Ikšķiles un Salaspils nodaļu biedriem piedalīsies JL valdes priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, PS valdes loceklis, Saeimas sekretārs Kārlis Šadurskis, kā arī Saeimas deputāti Arvils Ašeradens, Ints Dālderis, Aleksejs Loskutovs un citi apvienības pārstāvji.

VIENOTĪBAS uzvara 10.Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBAI jātop par vienu. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Mēs esam pārliecināti, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu labēji centrisku partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt sociālai tirgus ekonomikai, nacionālai valstij un Eiropas vienotībai, pauž VIENOTĪBAS līderi.

Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās. 

Dalies ar ziņu