Skip to main content

VIENOTĪBA parakstīs saprašanās memorandu ar Latvijas Pensionāru federāciju

Otrdien, 28. septembrī, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA parakstīs saprašanās memorandu ar Latvijas Pensionāru federāciju.

Saprašanās memorands VIENOTĪBAS un Latvijas Pensionāru federācijas starpā tiks slēgts, lai sociālās drošības un veselības aprūpes sistēmas funkcionētu veiksmīgi un vecākā paaudze justos sociāli aizsargāta. Saprašanās memorands aptvers vairākus konkrētus sadarbības punktus.

Saprašanās memoranda parakstīšanā piedalīsies VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, apvienības līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs un Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja Aina Verze.

VIENOTĪBAS un Latvijas Pensionāru federācijas saprašanās memoranda parakstīšana norisināsies 28. septembrī plkst. 15.00 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu