Skip to main content

VIENOTĪBA priekšsēdētāja Ģ. V. Kristovska apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Cienījamie domubiedri! Pavisam drīz Ziemassvētku vakarā mēs dziedāsim skaisto Ziemassvētku dziesmiņu par mūžzaļo eglīti: Ak, eglīte, ak, eglīte, Tu pastāvīga esi – Tu zaļo ziemas aukstumā Tāpat kā vasaras karstumā. Zaļā krāsa ir arī Vienotības krāsa. Mūs atpazīst tieši pēc svaigā un spirdzinošā zaļuma Vienotības simbolikā. Un zaļo krāsu visbiežāk saista ar augšanas enerģiju, svaigumu, balansu un arī mieru…

Šis gads Vienotībai tiešām bija augšanas gads. Tā tika dibināta agrā pavasarī, uzrādīja lielu augšanas enerģiju un ļoti nelielā laikposmā nodemonstrēja savu spēku, kas vainagojās ar Vienotības uzvaru Saeimas vēlēšanās.

Šī ziema Vienotībai ir ļoti nozīmīga – ļoti īsā laikā pēc vēlēšanām valdība Vienotības premjera Valda Dombrovska vadībā izstrādāja budžetu, kas ir apstiprināts Saeimā, drīz vien paies šīs valdības pirmās 100 dienas, kad mūsu darbu, ko esam paveikuši kopā ar koalīcijas partneriem Zaļo un zemnieku savienību jau nopietni sāks vētīt un vērtēt, kad būtu jāparādās pirmajiem rezultātiem.

Taču šajās dienās tomēr ļausimies Ziemassvētku mieram un ziemas svaigumam, jo Ziemassvētki, kā zināms, ir ļoti sirsnīgi svētki. Tie vispirms ir ģimenes svētki, un tieši šo svētku laikā mēs varam uzkrāt visu to siltumu, harmoniju un gaismu, kas mums nepieciešama, lai ar jaunu spēku uzsāktu jaunu darba cēlienu un arī Jaunu gadu.

Es šodien nerunāšu par politiku, tomēr uzsvēršu, ka nākamais gads visām Vienotību veidojošām partijām patiešām ir ļoti nozīmīgs. Nākamajā gadā mums visiem kopā – Jaunajam laikam, Pilsoniskajai savienībai un Sabiedrībai citai politikai jāpanāk dziļa izpratne par kopīgām vērtības un tāda vienprātība, kas ļaus cilvēkiem noticēt, ka Vienotība ne tikai vārdos apliecina gatavību kļūt par lielu un spēcīgu partiju, bet patiešām ir īsts sakausējums – triecienizturīgs un iedvesmojošs politiskais spēks, kas pats ir ilgtspējīgs un spēs nodrošināt Latvijai ilgtspējīgu attīstību.

Lai Latvija būtu mūžzaļa kāda šodien ir mūsu svētku eglīte un lai cilvēku sirdis ik dienu pilda Ziemassvētku ticība, cerība un mīlestība.

Visiem vēlu – Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Ģirts Valdis Kristovskis

Dalies ar ziņu