Skip to main content

VIENOTĪBA: Rīgas pašvaldības avīze būs politiskais rupors priekšvēlēšanu laikā

RD VIENOTĪBAS frakcijas deputāti uzskata, ka domes vairākuma lēmums izveidot nodibinājumu Riga.lv, lai izdotu pašvaldības avīzi un veidotu interneta portālu, ir politiskā rupora un politiskās aģitācijas platformas radīšana priekšvēlēšanu gadā.

VIENOTĪBAS frakcijas deputāti ir pārliecināti, ka visiem rīdziniekiem nebūtu jāmaksā par priekšvēlēšanu reklāmu „Saskaņas centram” un „Gods kalpot Rīgai” ar saviem nodokļiem vai sadārdzinātiem komunālajiem maksājumiem.

„Cilvēkiem nav vajadzīga informācija vispār, bet konkrēta informācija konkrētā laikā,” uzskata VIENOTĪBAS frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte.

„Ģimenei, kam gadiem jāstāv pazemojošā rindā uz vietu bērnudārzā, nav vajadzīga informācija par Ušakova un Amerika kungu piekopto lentīšu griešanas biznesu kārtējā atklāšanā. Šai ģimenei ir vajadzīga vienkārša informācija par to, kad beidzot būs pieejams bērnudārzs. Mazturīgas daudzbērnu ģimenes problēmas nerisina informācija par to, kā Rīga iegādājas ekskluzīvus trolejbusus, kas maksā 800 000 latus gabalā. Viņiem interesē, kāpēc Rīgas dome nevar atļauties 1446 mazturīgo ģimeņu bērniem nodrošināt brīvpusdienas skolā”, saka Sarmīte Ēlerte.

VIENOTĪBAS deputāti uzskata, ka pašvaldības laikraksta izdošana arī krievu valodā, var nonākt pretrunā ar valsts valodas likumu, un neveicinās nepieciešamību visiem rīdziniekiem apgūt latviešu valodu.

Informāciju sagatavoja:
RD frakcija VIENOTĪBA

Dalies ar ziņu