Skip to main content

VIENOTĪBA rīko Ziemassvētku labdarības akciju

Rīgas domes frakcijas „Vienotība” deputāti jau sesto gadu rīko Ziemassvētku labdarības akciju „Radi prieku skumjās acīs”, aicinot ikvienu atvērt savu sirdi, lai radītu Ziemassvētku prieku vientuļu un vecāku cilvēku mājās! Gan praktiskas un noderīgas lietas, gan saldumus un citus kārumus pirms Ziemassvētkiem saņems vientuļie un dzīves grūtībās nonākušie rīdzinieki.

Aizvadītajā gadā uzņēmumi un iestādes, sabiedriskas organizācijas un individuāli ziedotāji aktīvi iesaistījās labdarības pasākumā, sarūpējot vairākus simtus dāvanu. Kopumā sešu gadu laikā akcijās saziedotās mantas saņēmuši vairāki tūkstoši rīdzinieku! Aicinām Jūs un Jūsu kolektīvu arī šogad atbalstīt labdarību, lai visi kopā mēs ienestu svētku prieku un gaišumu daudzās mājās.

Akciju savā kolektīvā lūdzam organizēt līdz 22.decembrim, lai līdz Ziemassvētkiem paspējam saziedotās mantas sasaiņot un nogādāt tiem, kuriem tās ir vairāk nepieciešamas. Aicinām ziedot pārtikas preces: cukuru, kafiju, tēju, piparkūkas, konfektes, cepumus, medu, makaronus, rīsus, griķus, zirņus, putraimus, u.c. Tāpat aicinām ziedot arī svecītes, krūzītes u.c praktiskas lietas, kas iepriecinās vientuļos un vecos ļaudis.

Lai saziedoto mantu nogādāšana neradītu Jums papildus neērtības, lūdzu, mūs informēt – pēc mantām aizbrauksim ar savu transportu.

Lūdzu savu dalību labdarības akcijā apstiprināt, zvanot pa tālruni 26189652 Ievai vai sūtot e-pastu: [email protected].
PALDIES Jums par līdzšinējo atbalstu un sadarbību mūsu akcijā „Radi prieku skumjās acīs”!

Patiesā cieņā
Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputāti

Dalies ar ziņu