Skip to main content

VIENOTĪBA Saeimas vēlēšanu rezultātus sagaidīs “Andalūzijas sunī”

Partija VIENOTĪBA 11. Saeimas vēlēšanu rezultātus sagaidīs restorāna “Andalūzijas suns” telpās Rīgā, Berga Bazārā, Elizabetes ielā 83/85.

17. septembrī no plkst. 21.00 VIENOTĪBAS līderi, deputātu kandidāti, biedri un atbalstītāji pulcēsies, lai kopīgi vērotu vēlēšanu vakara un nakts TV tiešraides, sekotu līdzi pirmajiem vēlēšanu rezultātiem, apspriestos par vēlēšanu kampaņā paveikto un pavadītu vakaru draudzīgā atmosfērā.

2011. gada 6. augustā, apvienojoties partijām „Jaunais laiks”, „Pilsoniskā savienība” un „Sabiedrība citai politikai”, tika dibināta partija VIENOTĪBA. Partiju vieno kopīgas vērtības un izpratne par godīgu, atbildīgu un kompetentu politiku. VIENOTĪBAS uzdevums ir veidot Latviju par nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, kuras sabiedrība būtu izglītota, vesela un droša par nākotni. Mēs esam pārliecināti – kopīgā darbā un auglīgās diskusijās, nodrošinot līdzsvaru starp Eiropas liberālajām, konservatīvajām un sociālajām vērtībām, kas ietver ne tikai tirgus konkurenci, bet arī spēcīgas vidusšķiras izveidošanu un solidāru sociālā atbalsta sistēmu, ir iespējams sasniegt mūsu galveno mērķi – panākt ilgtspējīgu Latvijas valsts un sabiedrības attīstību. Mēs esam atvērta partija un aicinām savās rindās ikvienu, kas gatavs strādāt šo mērķu īstenošanai.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu