Skip to main content

VIENOTĪBA virza Dombrovski kā kandidātu EK prezidenta amatam

Partija VIENOTĪBA izvirzījusi Valdi Dombrovski kā savu oficiālo kandidātu Eiropas Tautas partijai (ETP) Eiropas Komisijas (EK) prezidenta nominācijai. Šādu lēmumu šodien, 15.februārī, pieņēmusi partijas dome.

Dombrovski kā vienu no ETP kandidātiem EK prezidenta amatam šodien VIENOTĪBAS domes sēdē izvirzīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Pieņemot nomināciju, Dombrovskis pauda pateicību Ministru prezidentei un partijas biedriem par atbalstu un uzticību un norādīja, ka šī nominācija ir lieliska iespēja diskutēt par Latvijas lomu un iespējām Eiropas Savienības (ES) līmenī, par mūs valsts paveikto, kā arī iespējamajiem ES tālākās attīstības virzieniem un jautājumiem.

Kā galvenās nākamās EK darba prioritātes Dombrovskis minēja jaunu darba vietu radīšanu, vienotā tirgus stiprināšanu, ilgtspējīgas ekonomiskās izaugsmes un godīgākas konkurences nodrošināšanu ES.

Dombrovskis arī pauda pārliecību, ka VIENOTĪBA gaidāmajās EP vēlēšanās piedāvās visspēcīgāko un profesionālāko komandu, kas, pārstāvot EP lielāko un ietekmīgāko – ETP grupu, spēs šos jautājumus risināt un uzturēt ES dienaskārtībā, nodrošinot, ka Latvijas pozīciju EP sadzird un ņem vērā.

 

Dalies ar ziņu