Skip to main content

VIENOTĪBA: ZZS jāspēj uzņemties atbildība par saviem nepadarītajiem darbiem

Tuvojoties vēlēšanām, Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) vērojama izteikta tendence savu ministru nepadarītos darbus uzvelt Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim, norāda partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.

ZZS rīcība brīžiem kļūst pat absurda, organizējot piketus pašiem pret savu ministru, kā tas notika 12. augustā Cēsīs, kad ietekmīgi ZZS biedri piketēja pret veselības ministru Juri Bārzdiņu, pauž Zaķis.

Arī satiksmes jomā sava ministra Ulda Auguļa ilgstošā nespējā tikt galā ar nacionālās lidsabiedrības „airBaltic” jautājumu, ministram vairāk nekā divus mēnešus vilcinoties un nespējot saukt Fliku pie kārtības un nodrošināt „airBaltic” finanšu informācijas pieejamību valdībai, ZZS mēģina vainot Dombrovski, kamēr situācija „airBaltic” kļūst aizvien nopietnāka.

ZZS kā partijai, kas pārrauga satiksmes jomu ir jāuzņemas pilna atbildība par „airBaltic” notiekošo, uzsver Zaķis.

Šāda tendence ir satraucoša, jo ZZS jāspēj pašai uzņemties atbildību ne vien par saviem paveiktajiem darbiem, bet arī par nepadarīto. Ceram, ka ar šādu populismu netiks tracināti cilvēki arī pārējās ZZS pārraudzītajās jomās, piemēram, skolotāji vai zemnieki, pauž VIENOTĪBA.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu