Skip to main content
VIENOTĪBAS deputāti iesniedz Saeimā likumprojektu par atbalstu NVO

VIENOTĪBAS deputāti iesniedz Saeimā likumprojektu par atbalstu NVO, novirzot tām 1% no iedzīvotāju ienākuma nodokļa

Šodien partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA Saeimas deputāti iesniedza izskatīšanai Saeimā likumprojektu par atbalstu nevalstiskām organizācijām (NVO), dodot iespēju katram Latvijas iedzīvotājam novirzīt 1% no viņa maksājamā iedzīvotāju ienākuma nodokļa nevalstisko organizāciju finansēšanai.

“Rosinām ieviest kārtību, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs var novirzīt 1% no viņa maksājamā iedzīvotāju ienākuma nodokļa kādai konkrētai nevalstiskai organizācijai.

Tiekoties ar NVO no visas Latvijas aizvien skaudrāk dzirdam, ka ZZS virzītās nodokļu reformas ietekmē ir krasi samazinājies finansējums NVO sektoram.

Tas ir jāmaina. NVO ir pilsoniskās sabiedrības stūrakmens un pamats turpmākais demokrātijas attīstībai mūsu valstī,” uzsver Krišjānis Kariņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu