Skip to main content

VIENOTĪBAS līdere Rīgas domes vēlēšanās būs Sarmīte Ēlerte

Partijas VIENOTĪBA saraksta līdere Rīgas domes (RD) vēlēšanās būs Sarmīte Ēlerte, šodien, 26. novembrī, lēmusi partijas valde.

“Rīgas attīstības un rīdzinieku labklājības potenciāls slēpjas mūsu spējā vienoties, neļaut sašķelt sabiedrību un sadalīt Latviju, bet, apvienojot spēkus, nodrošināt darbu, drošību un attīstību visiem Rīgas iedzīvotājiem. Nacionāla, moderna un tiesiski pārvaldīta Rīga ir VIENOTĪBAS komandas un tās līderes – Sarmītes Ēlertes piedāvājums rīdziniekiem,” norāda VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Ministru Prezidents Valdis Dombrovskis uzsver: “VIENOTĪBA RD vēlēšanās piedalīsies ar spēcīgu komandu, kura jāvada personībai, ko sabiedrībā pazīst un ciena. Sarmīte Ēlerte divdesmit piecos sabiedriskā, politiskā un mediju darba gados ir sevi pierādījusi kā principiālu un spēcīgu vadītāju. Mums vajadzīgs Rīgas vadītājs, kas Latvijas galvaspilsētu attīsta kā modernu, eiropeisku metropoli un vienlaikus nostiprina Rīgā valsts identitāti un latviešu valodu.”

“Rīga ir mūsu valsts galvaspilsēta – tai jābūt vienotai un saliedētai ar visu Latviju. Kreisie populisti pretnostata Rīgu Latvijai un šķeļ sabiedrību. Mums jāatdod Rīga Latvijai, jāapvieno nacionālās valdības un RD spēki visas Latvijas attīstībai,” VIENOTĪBAS mērķus RD vēlēšanās definē Ēlerte. “Rīgai ir milzīgs potenciāls. Tai jākļūst par spožu Ziemeļeiropas centru, kura izaugsme balstās izglītībā, jaunradē un gudrā ražošanā,” pauž VIENOTĪBAS RD saraksta līdere.

Sarmīte Ēlerte Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē aktīvi darbojas jau kopš 1988. gada, kad viņa bija viena no Latvijas Tautas frontes izveidotājām. Deviņdesmitajos gados viņa radīja lielāko neatkarīgo dienas avīzi Latvijā – “Diena”. 2010. gadā iesaistījās VIENOTĪBĀ, piedalījās Saeimas vēlēšanās un Valda Dombrovska valdībā bija kultūras ministre. Šobrīd Ēlerte ir VIENOTĪBAS valdes locekle un Ministru prezidenta ārštata padomniece.

Ar galvenajiem RD vēlēšanu programmas virzieniem partija nāks klajā VIENOTĪBAS Rīgas konferencē 12. decembrī.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu