Skip to main content

VIENOTĪBAS pārstāvji apmeklēs Ventspils novadu

Piektdien, 11. jūnijā, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA pārstāvji – apvienības līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un ekonomikas ministrs Artis Kampars – apmeklēs Ventspils novadu. Vizītes ietvaros plānots krīzes centra „Paspārne” apmeklējums, tikšanās ar Ventspils pilsētas aktīvo un uzņēmīgo sieviešu apvienību, uzņēmējiem un Ventspils novada pensionāru biedrību, lai pārrunātu šī brīža aktualitātes novadā un valstī kopumā.

Darba vizītes ietvaros ekonomikas ministrs A. Kampars plkst. 11.00 piedalīsies mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) seminārā, kur kopā ar Ventspils novada uzņēmējiem diskutēs par atbalstu MVU, kā arī ekonomikas attīstības tendencēm Latvijā un Ventspils novadā. Seminārs norisināsies Ventspils bibliotēkā, Akmeņu ielā 2.

Vizītes turpinājumā S.Āboltiņa un A.Kampars apmeklēs krīzes centru ģimenēm unbērniem „Paspārne”, kur pasniegs ziedojumu un tiksies ar krīzes centra vadību, lai pārrunātu aktuālos sociālos jautājumus. Tikšanās norisināsies plkst.13.00 centrā „Paspārne” Ventspilī, Talsu ielā 39.

Savukārt plkst. 14.00 S. Āboltiņai paredzēta tikšanās ar Ventspils novada aktīvo un uzņēmīgo sieviešu klubu „BPW KURZEME”. Tikšanās laikā plānots parakstīt memorandu par bērnu un sieviešu tiesībām uz normālu un psiholoģiski pilnvērtīgu dzīvi. Tikšanās norisināsies Ventspils Naftas biznesa centrā Akmeņu iela 3.

Vizītes noslēgumā, plkst. 16.00, S.Āboltiņa un A.Kampars tiksies ar Ventspils novada pensionāru apvienību „Ventspils liedags”, lai pārrunātu sociālās drošības atbalsta programmas iespējas un citas novada aktualitātes. Tikšanās norisināsies Ventspilī, Andreja ielā 7.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu