Skip to main content
VIENOTĪBAS Saeimas frakcija: obligātās veselības apdrošināšanas ieviešana ir neapmierinoša

Foto: pixabay.com

VIENOTĪBAS Saeimas frakcija: obligātās veselības apdrošināšanas ieviešana ir neapmierinoša, aicinās uz tikšanos Čakšu

VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputāti uzskata, ka obligātās veselības apdrošināšanas ieviešana noris neapmierinoši, tādēļ rīt, 9.maijā, uz tikšanos aicinās veselības ministri Andu Čakšu.

“Obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanas process šobrīd ir zem katras kritikas – Veselības ministrija vēl tikai apzina cik daudz cilvēkiem nebūs obligātās veselības apdrošināšanas seguma, sniedz kļūdainus skaidrojumus par veselības apdrošināšanas maksājumiem, un pāri tam visam šodienas “dāvana” valdībā – lēmumprojekts par gandrīz 1,9 miljonu eiro piešķiršanu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem apdrošināto personu datubāzes izveidei!

Mēs vēlamies pēc iespējas ātrāk tikties ar veselības ministri Andu Čakšu, lai uzzinātu, kādi vēl pārsteigumi būs gaidāmi no Veselības ministrijas un skaidru vēstījumu, ka obligātās veselības apdrošināšanas ieviešana nebūs “e-veselība Nr.2”.

Tāpat mēs no ministres sagaidām skaidru atbildi par to, vai no 2019.gada 1.janvāra obligātā veselības apdrošināšanas sistēma sāks strādāt,” pauž Hosams Abu Meri, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu