Skip to main content

VIENOTĪBAS seminārā spriedīs par bērnu drošību un brīvā laika pavadīšanu vasarā

Pirmdien, 24. maijā, politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju Rīgas domes deputātu frakcijas rīko semināru „Bērnu drošība, nodarbinātība un brīvais laiks vasaras brīvdienās”. Tajā spriedīs par skolas vecuma bērnu un jauniešu iesaistīšanu brīvā laika izmantošanas aktivitātēs šajā vasarā.

Semināra mērķis ir pulcināt dažādas institūcijas, lai meklētu kopīgu un ilgtspējīgu problēmu risinājumu bērnu drošības un brīvā laika problēmām. Semināra organizētāji norāda: „Laikā, kad daļa bērnu un jauniešu pulcēsies Dziesmusvētkiem, ievērojams skaits viņu vienaudžu bez noteikta mērķa atradīsies Rīgas ielās. Katru vasaru Rīgā daļai bērnu nav cerību uz organizēti un lietderīgi pavadītu brīvo laiku. Bērnu nometnes ir maksas pakalpojums, kas nav pieejams maznodrošinātu ģimeņu atvasēm. Pašvaldības uzņēmumos nav bērniem paredzētu darba vietu. Tas rada risku, ka bērni vasarā var nonākt apstākļos, kuros tiek apdraudēta viņu drošība.”

Seminārā tiks arī diskutēts par drošību sabiedriskās vietās un uz ūdens, atkarību profilaksi, interešu izglītību un citiem jautājumiem.

Semināru rīko Pilsoniskā savienības (PS) un Jaunā laika (JL) Rīgas domes deputātu frakcijas. To atklās VIENOTĪBAS priekšsēdētājs, Rīgas domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis (PS) un Rīgas domes deputāte Baiba Brigmane (JL). Seminārā piedalīsies arī pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Aizsardzības ministrijas, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Latvijas Skautu un Gaidu Centrālās organizācijas, Valsts policijas, Rīgas Pašvaldības policijas, Nodarbinātības valsts aģentūras un uzņēmējdarbības vides.

Seminārs „Bērnu drošība, nodarbinātība un brīvais laiks vasaras brīvdienās” norisināsies 24. maijā Rīgas domes sēžu zālē, Rātslaukumā 1, laikposmā no plkst.10.00 līdz plkst. 14.00.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu