Skip to main content

VJO pārstāvju tikšanās ar ASV vēstniecības pārstāvjiem

Trešdien 4. aprīlī Vienotības Jaunatnes organizācijas biedri Ivars Bandonis un Mikus Žagata kopā ar vairāku citu politisko spēku jaunatnes organizāciju pārstāvjiem bija uzaicināti uz Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību, lai diskutētu par vēstniecības sadarbību ar politisko partiju jaunatnes organizācijām demokrātisko procesu pilnveidošanai Latvijā.

Aptuveni stundu ilgajā tikšanās laikā VJO un citu politisko partiju jaunatnes organizāciju pārstāvji iepazinās ar vēstniecības amatpersonām un pārrunāja iespējamos sadarbības virzienus nākotnē, veidojot kopīgu diskusiju platformu demokrātisko procesu apspriešanai Latvijā. Tāpat vēstniecības amatpersonas informēja par iespēju pieteikties uz sūtniecības grantiem demokrātijas attīstībai un konkursam par vēstnieka padomnieka vietu jaunatnes līderības programmas ietvaros.

Šī diskusija notika, jo ASV vēstniecība vēlas atjaunot tradīciju regulāri tikties ar politisko jauniešu organizāciju pārstāvjiem ar mērķi apspriest demokrātiskos procesus Latvijā un pasaule. Pasākuma noslēgumā kā vēstniecības pārstāvji, tā pārējie diskusijas dalībnieki izteica cerību, ka šī būs tikai pirmā šāda tikšanās diskusiju cikla ietvaros.

Dalies ar ziņu