Skip to main content

Ziņojums par Liepājas nodaļas kopsapulci

Neskatoties uz 2012 gada 1.decembrī Rīgā notikušā politiskās partijas „Vienotība” kongresu, kurā tika pārvēlēta partijas valdes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka un valdes locekļa amati, šī gada 5. decembrī notika politiskās partijas „Vienotība” Liepājas nodaļas biedru kopsapulce, kurā, saskaņā ar nodaļas nolikumu, notika nodaļas vadītāja un valdes locekļu pārvēlēšana. Kopsapulcē piedalījās biedri no Grobiņas, Durbes, Aizputes, Priekules un Nīcas novadiem, kā arī Liepājas biedri, tostarp Veselības ministre Ingrīda Circene un Uldis Grava. Īpašu ziņojumu Liepājas nodaļas biedriem bija atsūtījis Arturs Krišjānis Kariņš, uzsverot I. Ķervja ieguldījumu nodaļas vadībā.

Šogad nodaļas vadītāja amatam tika izvirzītas četras kandidatūras no kurām divas tika atsauktas. Līdz ar to biedri balsoja par divām kandidatūrām, kā rezultātā pārliecinošs balsu vairākums bija par I. Ķervi, kas kārtējo reizi apliecināja vadītāja kompetenci vadot Liepājas nodaļu, kā arī koordinējot sadarbību ar pieguļošiem novadiem.

Pārsteidzoši liels biedru skaits tika izvirzīts valdes locekļu kandidatūrām – 16 biedri, un tikai trīs kandidatūras tika atsauktas. Par valdes locekļiem tika ievēlēti šādi biedri – Kristīne Dzelme, Genādijs Jefimovs, Kristīne Grulle – Drulle, Māris Mežeckis, Armīns Robežnieks, Uldis Balodis.

Jaunās valdes 2013. gada galvenais uzdevums būs veicināt veiksmīgu startu pašvaldību vēlēšanās, kuras notiks 2013.gada 1.junijā.

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa

 

Dalies ar ziņu