VIENOTĪBAS valde

2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (Solvita.Aboltina [at] saeima.lv)
Valdis Dombrovskis
(valdis.dombrovskis [at] vienotiba.lv)
Jānis Reirs (Janis.Reirs [at] vienotiba.lv)
Olafs Pulks (olafs.pulks [at] vienotiba.lv)
Ilze Viņkele (Ilze.Vinkele [at] vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis [at] gmail.com)
Lolita Čigāne (Lolita.Cigane [at] vienotiba.lv)
Aleksejs Loskutovs (Aleksejs.Loskutovs [at] vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins [at] vienotiba.com)
Artis Pabriks (artis.pabriks [at] vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards [at] vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna [at] parmainas.lv)
Ina Druviete (Ina.Druviete [at] vienotiba.lv)
Inga Priede (inga.priede [at] vienotiba.lv)
Inese Vaidere (inese.vaidere [at] europarl.europa.eu)
 

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs ir Artis Kampars(artis.kampars [at] vienotiba.lv)

Aptauja
Kurām jomām nākamā gada budžetā būtu jāpiešķir vairāk līdzekļu?
Sociālajai aizsardzībai (10%) Balsot
Izglītībai un zinātnei (25%) Balsot
Tiesu sistēmai (2%) Balsot
Veselības aprūpei (19%) Balsot
Infrastruktūras uzlabošanai (7%) Balsot
Valsts aizsardzībai (37%) Balsot
22
SEP
Baltu vienības diena
22
SEP
Ilūkstes novadā uz tikšanos aicina Latgales saraksta deputātu kandidāti Vasilijs Smuļs, Ināra Mukāne, Aivars Broks, Janīna Kursīte (Ilūkstes novada kultūras centrs)
22
SEP
15:00 – 18:00 Rīgas saraksta deputātu kandidāts H.AbuMeri aicina uz tikšanos (Brīvības bulvāris, pie ieejas Esplanādē)
22
SEP
16:00 – 19:00 Rīgas saraksta deputātu kandidāti V.Gavars. J.Lazdāns, L.Podze, R.Putniņš, E.Kolberga, K.Liepiņš, K.Strēlis, L.Beire, G.Liepiņš un K.Irbe aicina uz tikšanos (Āgenskalna priedes, pie pieturas aiz veikala Maxima)