VIENOTĪBAS valde

2014. gada 6. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (solvita.aboltina [at] vienotiba.lv)
Laimdota Straujuma (laimdota.straujuma [at] vienotiba.lv)
Andris Piebalgs (andrispiebalgs6 [at] gmail.com)
Rihards Kozlovskis (rihards.kozlovskis [at] iem.gov.lv)
Krišjānis Kariņš (krisjanis.karins [at] europarl.europa.eu)
Anrijs Matīss (anrijs.matiss [at] sam.gov.lv)
Ilma Čepāne (ilmac [at] latnet.lv)
Sandra Kalniete (sandra.kalniete [at] vienotiba.lv)
Jānis Reirs (janis.reirs [at] vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis [at] gmail.com)
Aleksejs Loskutovs (aleksejs.loskutovs [at] vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins [at] vienotiba.lv)
Artis Pabriks (artis.pabriks [at] vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards.smiltens [at] vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna [at] parmainas.lv)
 

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs ir Artis Kampars (artis.kampars [at] vienotiba.lv).
Ģenerālsekretāra vietniece - Sanita Stelpe (sanita.stelpe [a] vienotiba.lv). 

Aptauja
Kuri Latvijas prezidentūras ES 2015 mērķi, Jūsuprāt, ir būtiskākie?
Finanšu stabilitāte (48%) Balsot
ES izaugsme (10%) Balsot
Nodarbinātība (25%) Balsot
Digitālā dienaskārtība (9%) Balsot
ES globālās lomas stiprināšana (9%) Balsot
21
APR
08:00 Ministru prezidente sniedz interviju tiešraidē LTV1 raidījumam “Rīta Panorāma”
21
APR
08:20 Ministru prezidente sniedz interviju tiešraidē LTV7 raidījumam “Segodņa utrom”
22
APR
10:00 Ministru prezidente tiekas ar ETUC ģenerālsekretāri
22
APR
12:00 Ministru prezidente vada Ministru kabineta sēdi (MK, Zaļā zāle)