VIENOTĪBAS valde

2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (Solvita.Aboltina [at] saeima.lv)
Valdis Dombrovskis
(valdis.dombrovskis [at] vienotiba.lv)
Jānis Reirs (Janis.Reirs [at] vienotiba.lv)
Olafs Pulks (olafs.pulks [at] vienotiba.lv)
Ilze Viņkele (Ilze.Vinkele [at] vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis [at] gmail.com)
Lolita Čigāne (Lolita.Cigane [at] vienotiba.lv)
Aleksejs Loskutovs (Aleksejs.Loskutovs [at] vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins [at] vienotiba.com)
Artis Pabriks (artis.pabriks [at] vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards [at] vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna [at] parmainas.lv)
Ina Druviete (Ina.Druviete [at] vienotiba.lv)
Inga Priede (inga.priede [at] vienotiba.lv)
Inese Vaidere (inese.vaidere [at] europarl.europa.eu)
 

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs ir Artis Kampars(artis.kampars [at] vienotiba.lv)

Aptauja
Kurām jomām nākamā gada budžetā būtu jāpiešķir vairāk līdzekļu?
Sociālajai aizsardzībai (9%) Balsot
Izglītībai un zinātnei (26%) Balsot
Tiesu sistēmai (0%) Balsot
Veselības aprūpei (22%) Balsot
Infrastruktūras uzlabošanai (13%) Balsot
Valsts aizsardzībai (30%) Balsot
30
AUG
12:00 partija VIENOTĪBA aicina uz tikšanos ar Saeimas deputātu kandidātiem Gulbenē (Gulbenes kultūras centra 3.stāvā)
30
AUG
15:30 partija VIENOTĪBA aicina uz tikšanos ar Saeimas deputātu kandidātiem Alūksnē (Pils ielā)
01
SEP
Zinību diena
22
SEP
Baltu vienības diena