VIENOTĪBAS valde

2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (Solvita.Aboltina [at] saeima.lv)
Valdis Dombrovskis
(valdis.dombrovskis [at] vienotiba.lv)
Jānis Reirs (Janis.Reirs [at] vienotiba.lv)
Olafs Pulks (olafs.pulks [at] vienotiba.lv)
Ilze Viņkele (Ilze.Vinkele [at] vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis [at] gmail.com)
Lolita Čigāne (Lolita.Cigane [at] vienotiba.lv)
Aleksejs Loskutovs (Aleksejs.Loskutovs [at] vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins [at] vienotiba.com)
Artis Pabriks (artis.pabriks [at] vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards [at] vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna [at] parmainas.lv)
Ina Druviete (Ina.Druviete [at] vienotiba.lv)
Inga Priede (inga.priede [at] vienotiba.lv)
Inese Vaidere (inese.vaidere [at] europarl.europa.eu)
 

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs ir Artis Kampars(artis.kampars [at] vienotiba.lv)

Aptauja
Kādām jābūt Latvijas deputātu prioritātēm Eiropas Parlamentā?
enerģētiskās neatkarības veicināšanai (38%) Balsot
modernas, konkurētspējīgas izglītības veidošanai (13%) Balsot
aktīvai Latvijas lauksaimnieku interešu pārstāvēšanai (9%) Balsot
Latvijas aizsardzības stiprināšanai (10%) Balsot
valsts ekonomiskās izaugsmes nodrošināšanai (25%) Balsot
Latvijas kultūras bagātību pārstāvēšana Eiropā (5%) Balsot
11
AUG
Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena
21
AUG
Konstitucionālā likuma "Par Latvijas Republikas valstisko statusu" pieņemšanas un Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas diena
23
AUG
Staļinisma un nacisma upuru atceres diena
01
SEP
Zinību diena