VIENOTĪBAS valde

2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (Solvita.Aboltina [at] saeima.lv)
Valdis Dombrovskis
(valdis.dombrovskis [at] vienotiba.lv)
Jānis Reirs (Janis.Reirs [at] vienotiba.lv)
Olafs Pulks (olafs.pulks [at] vienotiba.lv)
Ilze Viņkele (Ilze.Vinkele [at] vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis [at] gmail.com)
Lolita Čigāne (Lolita.Cigane [at] vienotiba.lv)
Aleksejs Loskutovs (Aleksejs.Loskutovs [at] vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins [at] vienotiba.com)
Artis Pabriks (artis.pabriks [at] vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards [at] vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna [at] parmainas.lv)
Ina Druviete (Ina.Druviete [at] vienotiba.lv)
Inga Priede (inga.priede [at] vienotiba.lv)
Inese Vaidere (inese.vaidere [at] europarl.europa.eu)
 

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs ir Artis Kampars(artis.kampars [at] vienotiba.lv)

Aptauja
Kurām jomām nākamā gada budžetā būtu jāpiešķir vairāk līdzekļu?
Sociālajai aizsardzībai (10%) Balsot
Izglītībai un zinātnei (24%) Balsot
Tiesu sistēmai (3%) Balsot
Veselības aprūpei (21%) Balsot
Infrastruktūras uzlabošanai (8%) Balsot
Valsts aizsardzībai (33%) Balsot
25
OKT
Politiskās partijas VIENOTĪBA Domes sēde (slēgtā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4, Rīga)
11
NOV
Lāčplēša diena
18
NOV
Latvijas Republikas Proklamēšanas diena
30
NOV
Adventa pirmā svētdiena