Skip to main content

10 jaunieši iepazīstas ar ekonomikas ministra un valsts sekretāra ikdienas pienākumiem

Ikgadējā „Ēnu dienā”, 2011. gada 16. februārī, ar ekonomikas ministra Arta Kampara ikdienas pienākumiem iepazinās četras „ēnas”, savukārt ar Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra Jura Pūces – sešas „ēnas”.

Ekonomikas ministrijā viesojās sabiedriski aktīvi jaunieši, kuri motivācijas vēstulēs savu interešu lokā bija norādījuši ekonomikas un uzņēmējdarbības jautājumus un izteikuši vēlmi izzināt ministra un valsts sekretāra ikdienas darba pienākumus.

Ekonomikas ministra „ēnas” bija Valmieras Viestura vidusskolas audzēknis Edgars Cunskis, Rīgas Valsts tehnikuma 1.kursa studente Simona Apša, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 11. klases skolniece Evija Brice un Rīgas Doma kora skolas 1. kursa audzēkne Sabīne Petruseviča.

Jaunieši kopā ar ekonomikas ministru Arti Kamparu piedalījās apspriedē par Latvijas ārējām ekonomiskajām pārstāvniecībām un Eiropas Savienības fondu ieviešanas, politikas plānošanas un apguves procesa uzraudzības darba grupas sēdē. Dienas noslēgumā 2 „ēnas” devās arī uz Latvijas Televīziju, kur ministrs piedalījās raidījumā „Kas notiek Latvijā?”.

Savukārt, valsts sekretāru Juri Pūci „ēnoja” Agate Muzikante no Rīgas pilsētas 2. ģimnāzijas, Veronika Zeļenkova no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, Beāte Sidra no Dundagas vidusskolas Maija Zalpētere no Rīgas Franču liceja, Ksenija Kušņerčuka no Rīgas Tehnolingvistiskā ģimnāzijas un Alīna Gribuste no Viļānu vidusskolas.

Ēnojot EM valsts sekretāru, jauniešiem bija iespēja iepazīties ar šī gada martā plānoto tautas skaitīšanas norisi, kā arī piedalīties Saeimas frakcijas „Par labu Latviju” sēdē Saeimā.

Visas Ekonomikas ministra un valsts sekretāra „ēnas” dienas gaitā tika iepazīstinātas ar Ekonomikas ministrijas darbu, galvenajiem uzdevumiem un prioritātēm, jauniešiem bija iespēja arī doties ekskursijā pa Ministru kabineta ēku un izzināt Ministru kabineta vēsturi un valdības darbu, noslēgumā nofotografējoties ar Ministru prezidentu.

Foto no Ekonomikas ministrijas ēnu dienas

 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Bīviņa
Ekonomikas ministra padomniece
sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr.: 29405397
[email protected]

Dalies ar ziņu