Skip to main content

Ievēlēta jauna Vienotības Jaunatnes organizācijas vadība

Sestdien, 2015. gada 7. novembrī, uz kārtējo kopsapulci sanāca politiskās partijas VIENOTĪBA Jaunatnes organizācija (VJO), pulcējot dalībniekus un atbalstītājus no visas Latvijas. Kopsapulcē tika ievēlēta VJO valde, priekšsēdētājs un ētikas komisija.

Par VJO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Andris Ārgalis, kurš līdz šim pildīja organizācijas koordinatora pienākumus. Kopā ar A.Ārgali jaunajā valdē darbosies Artjoms Uršuļskis, Rebeka Kiršteina, Dana Dolženko, Laura Kalniņa, Edmunds Jurēvics, Monika Jansone, Monta Jegure un Anete Kalniņa. Ētikas komisijā darbosies Viktorija Anna Graudiņa, Artūrs Krists Praškilēvics un Elza Rozenfelde.

Jaunā valde par prioritātēm ir izvirzījusi biedru iesaisti un organizācijas popularizēšanu, kā arī organizācijas ciešāku sadarbību ar partiju. Jaunais valdes priekšsēdētājs savā uzrunā norādīja, ka tikai ar kopēju darbu un aktīvu komunikāciju var sasniegt mūsu partijas mērķi – stipru, drošu, pārtikušu un tiesisku Latviju.

Līdzšinējais VJO valdes priekšsēdētājs Krišjānis Bušs novēlēja jaunajai valdei: “Partija ir uzsākusi būtisku “restarta” procesu. Vēlu izmantot to enerģiju, kas Jums piemīt, lai palīdzētu partijai šajā izšķirošajā brīdī. Uzdrīkstēties, nenoklusēt! Esiet partijas vērtību sargi un tās sirdsapziņa.”

Kopsapulcē ar uzrunām piedalījās partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars, Konrāda Adenaura fonda Baltijā vadītāja Elisabeth Bauer un citi partijas VIENOTĪBA politiķi.

VJO tika dibināta 2011. gada 11. novembrī un šobrīd ir viena no lielākajām centriski-labējām politiskajām jaunatnes organizācijām Latvijā.

 Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācija

Dalies ar ziņu