Skip to main content

28. maija videosaruna ar Olafu Pulku, Pēteri Viņķeli un Juri Zvirbuli

Otrdien, 28.maijā VIENOTĪBA aicināja piedalīties Rīgas saraksta kandidātu videosarunu cikla trešajā sarunā, kuras viesi bija Rīgas domes deputāts un partijas Rīgas nodaļas vadītājs Olafs Pulks, Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes biroja vadītājs un Ministru prezidenta Valda Dombrovska sabiedriskais padomnieks Eiropas politikas jautājumos Pēteris Viņķelis un Latvijas Automoto biedrības (LAMB) prezidents Juris Zvirbulis.

Videosarunā ikvienam interesentam bija iespēja iztaujāt Rīgas saraksta kandidātus par aktuāliem jautājumiem un problēmām saistībā ar Rīgas budžeta, investīciju, to piesaisti un arī sociālo jomu, plašāk uzzināt par partijas piedāvājumu, iecerēm un plānotajiem notikumiem, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kā arī mērķiem un uzdevumiem, strādājot nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

VIENOTĪBAS videosarunas sniedz iespēju ikvienam interesentam regulāri tiešsaistē partijas mājaslapā internetā – www.vienotiba.lv – iztaujāt politiķus par aktuālām tēmām valstī un partijā. Videosarunu ieraksti pieejami partijas oficiālajā Youtube kanālā www.youtube.com/vienotiba

Dalies ar ziņu