Skip to main content

9. septembrī „Vienotības” jaunieši aicina uz atvērto durvju dienu „Politika: atvērts”

Ceturdien, 9. septembrī, plkst. 13:00 politisko partiju apvienības „Vienotība” jaunieši aicina uz aizraujošu atvērto durvju dienu „Politika: atvērts”. Tā mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar politiku visās tās izpausmēs, aicinot iesaistīties politiskajos procesos un nepalikt vienaldzīgiem pret valstī notiekošo. Atvērtā durvju diena norisināsies „Vienotības” birojā, Kr. Barona ielā 3, tajā par lektoriem uzaicināti sabiedrībā labi pazīstami cilvēki, kuri ikdienā aktīvi līdzdarbojas politikas veidošanā un politiskajos procesos.
„Politika: atvērts” mērķis ir parādīt jauniem cilvēkiem, ka politika ir pieejama katram. Dienas garumā dalībniekiem būs iespēja tikties un veidot dialogu ar šobrīd vadošajiem politiķiem, kuri dalīsies profesionālajā pieredzē un būs gatavi atbildēt uz jauniešiem interesējošiem jautājumiem ne tikai saistībā ar politiku, bet arī uzņēmējdarbību un medijiem.

Par lektoriem piekrituši kļūt iekšlietu ministre Linda Mūrniece, ministru prezidenta padomnieks Andris Vilks, Rīgas domes deputāts Olafs Pulks, Ekonomikas ministra padomnieks Klāvs Olšteins, kā arī Rīgas domes deputāts un BK „VEF Rīga” pārstāvis Edgars Jaunups.

Dienas gaitā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar politikas daudzveidību, sastapt un iztaujāt cilvēkus, kuri atzīti par savas nozares profesionāļiem.

Atvērtās durvju dienas programma:

13.00 Edgars Jaunups, Rīgas domes deputāts un BK „VEF Rīga” pārstāvis, Profesionāla sporta kluba izveide, finanšu piesaiste un ilgtermiņa attīstība,
14.30 Linda Mūrniece, iekšlietu ministre, Darba iespējas Iekšlietu ministrijā un dienestos,
15.45 Olafs Pulks, Rīgas domes deputāts, Žurnālistika, mediji un politika,
17.10 Klāvs Olšteins, Ekonomikas ministra padomnieks, Jaunieši sāciet biznesu!,
19.00 Andris Vilks, ministru prezidenta padomnieks, Latvijas ekonomikas nākotnes struktūra: nozares, klasteri, darba vietas
Informāciju sagatvoja:
Ieva Ancāne
Sabiedrisko attiecību koordinatore
Mob. tālr.: 26469291
E-pasts: [email protected]

Papildus informācija:
Ivars Bandonis
Semināra organizators
Mob. tālr.: 28878623
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu