Skip to main content

Āboltiņa ar pensionāru pārstāvjiem un nozares ministri runās par pasākumiem senioru materiālā stāvokļa uzlabošanai

Lai turpinātu uzsākto dialogu par risinājumiem pensionāru materiālā stāvokļa uzlabošanai, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa trešdien, 17. aprīlī, uz tikšanos aicinājusi labklājības ministri Ilzi Viņķeli, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, kā arī Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāju Andri Siliņu un federācijas pārstāvjus.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt iespēju rast līdzekļus pensiju indeksācijas atsākšanai šī gada rudenī, kā arī citus iespējamos pasākumus pensionāru dzīves kvalitātes uzlabošanai.

„Lai turpinātu pagājušajā nedēļā uzsākto dialogu par pensiju indeksāciju, uzskatu, ka valdībai, Saeimai un pensionāru organizāciju pārstāvjiem ir jāsēžas pie galda un jāspēj vienoties par ilgtermiņa plānu Latvijas senioru sociālā stāvokļa uzlabošanai,” uzsver S. Āboltiņa.

Saeimas priekšsēdētāja 10. aprīlī, Saeimā tiekoties ar LPF pārstāvjiem, pārrunāja pensionāriem būtiskos jautājumus un turpmākās sadarbības perspektīvas.

LPF šajā tikšanās reizē iesniedza Saeimas priekšsēdētājai vairāk nekā 106 tūkstošus iedzīvotāju parakstu, prasot pensiju indeksācijas atsākšanu jau no šā gada oktobra.

Saeimas priekšsēdētajas tikšanās ar LPF pārstāvjiem, labklājības ministri un Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju notiks 17. aprīlī plkst. 11:00, Saeimas nama Viesu zālē, Jēkaba ielā 11.

Informācija medijiem:
Tikšanās sākumā foto, video iespēja.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218, +371 261 36160
[email protected]

Dalies ar ziņu