Skip to main content

Āboltiņa skolu programmas „Iepazīsti Saeimu” ietvaros apmeklēs Alūksnes un Alsviķu skolas

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa otrdien, 16. aprīlī, viesosies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā un Alsviķu arodskolā, kur vadīs interaktīvo lekciju „Iepazīsti Saeimu”.

Programma veidota, lai, interaktīvā veidā stāstot par Saeimu un tās darbu, skolu jauniešiem radītu interesi un rosinātu sekot līdzi politiskajiem procesiem Latvijā, kā arī lai veidotu sapratni, kā likumdošana ietekmē viņu dzīvi un kā viņi paši var līdzdarboties un ietekmēt likumu pieņemšanu.

Skolu programma „Iepazīsti Saeimu” tika uzsākta 2012. gada 19. oktobrī. Līdz šim lekciju par Saeimas ikdienas darbu noklausījušies vairāk nekā 1200 skolēni no 22 Latvijas skolām.

Ikviena klase var pieteikties skolu programmas „Iepazīsti Saeimu” lekcijai, zvanot pa Saeimas informatīvo tālruni 67087321 vai sūtot e-pastu uz [email protected]. Skolu programmas lekciju var noklausīties arī Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, apvienojot to ar Saeimas nama apskati.

Interaktīvā lekcija Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā notiks otrdien, 16. aprīlī, plkst.11:50, Glika ielā 10, Alūksnē, savukārt lekcija Alsviķu arodskolā notiks plkst. 15:00, Alūksnes novada Alsviķos.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218, +371 261 36160
[email protected]

 

Dalies ar ziņu