Skip to main content

Āboltiņa pirmdien tiksies ar NVO pārstāvjiem

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pirmdien, 29. novembrī, uz darba tikšanos aicinājusi nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

„Pilsoniskajai sabiedrībai ir liela nozīme valsts un tautas ilgtspējīgā attīstībā, tādēļ Saeima jau iepriekšējos sasaukumos ir veidojusi dialogu ar nevalstiskajām organizācijām. Es vēlos sadarbību ar nevalstisko sektoru pacelt jaunā līmenī un padarīt to par vienu no 10.Saeimas darba svarīgākajiem aspektiem, nodrošinot atvērtību un sabiedrības iesaisti likumdošanas procesā,” uzsver Saeimas priekšsēdētāja.

Tāpat plānots apspriests, kā stiprināt sadarbību starp Saeimu un nevalstisko sektoru, nodrošinot pastāvīgu un konstruktīvu dialogu likumdošanas procesā. Tāpat tikšanās laikā plānots apspriest galvenās politiskās aktualitātes, kā arī 2011.gada valsts budžeta veidošanas gaitu.

Saeimas priekšsēdētājas un NVO pārstāvju tikšanās notiks pirmdien, 29.novembrī, plkst.11.30 Saeimas priekšsēdētājas apspriežu telpā (314.telpā, Jēkaba ielā 11).

Informācija medijiem:
Tikšanās sākumā – foto un video iespēja. Mediju pārstāvjus lūdzam ierasties Saeimas nama Dāvanu zālē (Jēkaba ielā 11) līdz plkst.11.25.

 

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
[email protected]

Dalies ar ziņu