Skip to main content

Āboltiņa Saeimas namā sveic Latvijas hokeja izlasi

FOTO no tikšanās

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa trešdien, 4.jūnijā, Saeimas namā sveica Latvijas hokeja izlasi un pateicās par labo sniegumu šī gada pasaules čempionātā un mūsu valsts vārda nešanu pasaulē.

Saeimas priekšsēdētāja hokejistiem teica paldies par komandas spēli un cīņas sparu, uzsverot, ka šī gada čempionātā Latvijas izlase iedvesmoja gan sportistus, gan hokeja līdzjutējus un ļāva lepoties ar mūsu valsti. Vēlot panākumus un veiksmi nākamajās sacensībās, S.Āboltiņa arī pateicās par atbalstu sportistu ģimenēm, treneriem, ārstiem un Hokeja federācijai.

S.Āboltiņa Latvijas hokeja izlasei pasniedza Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstus par dalību šī gada Pasaules čempionātā hokejā.

Latvijas hokeja izlase šī gada pasaules čempionātā ierindojās 11.vietā, spraigā cīņā uzvarot Somijas, Amerikas Savienoto Valstu un Kazahstānas valstsvienības. Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangā mūsu izlase šogad pakāpusies par vienu pozīciju un ieņem devīto vietu. Mūsu hokejistus šī gada Pasaules hokeja čempionātā Minskā atbalstīja tūkstošiem Latvijas līdzjutēju. Latvijas hokeja valstsvienība aizvadīja savu 18.pasaules čempionātu elites divīzijā.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218, +371 261 36160
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu