Skip to main content

Āboltiņa: “Vienotība” spēs nest labas pārmaiņas Latvijai

Politisko partiju apvienība "Vienotība" apvieno gudrus, drosmīgus un profesionālus politiķus, kas spēs nest labas pārmaiņas Latvijai, uzrunājot partijas "Sabiedrība Citai Politikai" kopsapulces dalībniekus, uzsvēra partijas Jaunais laiks (JL) valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

"Šobrīd neviens no mums nedrīkst stāvēt malā un kurnēt par to, kas notiek mūsu valstī. Ir jānāk un jāpiedalās – katram ar savām spējām, darbiem un idejām," aicināja Āboltiņa.

SCP rindās ir gan spēcīgi ekonomisti, gan politiķi, kas vienmēr aktīvi iestājušies par godīgu un caurskatāmu politiku, nebaidoties aktīvi cīnīties par tautas interesēm. SCP politiķu vidū ir tie, kas skaļi pateikuši "nē" oligarhiem, viņu metodei vadīt partiju un valsti kā savu personīgo biznesu, norādīja JL līdere.

"Jūsu rindās ir cilvēki, kuru vārdi neprasa komentārus – Aigars Štokenbergs, Artis Pabriks, Aleksejs Loskutovs un daudzi citi. Tie nav tukši vārdi, tie ir reāli, nesavtīgi darbi sabiedrības labā. Tie ir vārdi un darbi, kuri būs arī nākotnes Latvijas politikā," uzrunā uzsvēra Āboltiņa.

"Esmu pārliecināta, ka sabiedrībai nav vajadzīgi politiķi, kas valsti pārvalda kā privātu biznesa projektu, kurā tauta ir tikai masa. Sabiedrībai vajadzīga spēcīga komanda, simts gudras galvas, kas spēs pieņemt lēmumus sabiedrības interesēs. Es ticu, ka kopā mēs varam nest labas pārmaiņas, būt vienoti un godam kalpot Latvijai," pauda Āboltiņa.

Dalies ar ziņu