Skip to main content

Vienotības logotips pauž pagriezienu Latvijas politikā

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi vienojušies par apvienības grafisko identitāti. Apvienības logotips simbolizē tās dibināšanas pamatideju – jaunu pagrieziena punktu Latvijas politikā, kur izšķiroša nozīme ir politisko spēku saliedētībai un iedzīvotāju gribai līdzdarboties.

Par apvienības simbolu izvēlēts stilizēts „V” burts, kas vienlaikus simbolizē arī šī brīža situāciju Latvijā – pozitīvas pārmaiņas politiskajā kultūrā, jaunas izaugsmes sākumu politikā un tautsaimniecībā. Starptautiski šo apvienības simbolu pazīst kā uzvaras zīmi.

Solvita Āboltiņa, JL valdes priekšsēdētāja: „Šis logo vistiešāk simbolizē mūsu apvienībai nozīmīgas vērtības – cerību, cīņu par savu pārliecību un arī uzvaru. Tas ir jauna ceļa sākums – jauna politika un jaunas iespējas, apvienojot spēkus mūsu valsts attīstībai un katra labklājībai.”

Ģirts Valdis Kristovskis, PS priekšsēdētājs: „Burts „V” pasaulē ir uzvaras zīme, arī spēka, mērķtiecīga darba un veiksmes zīme. Ar šo simbolu 4.maijā pie cilvēkiem iznāca deputāti, lai ziņotu, ka nobalsots par Latvijas neatkarības deklarāciju. Ar burtu „V” sākas vārds Vienotība. Tas ir pagrieziena punkts Latvijas veiksmei, kāpumam kalnā!”

Aigars Štokenbergs, partijas “Sabiedrība citai politikai” (SCP) līdzpriekšsēdētājs: „Logo simbolizē augšupejošu pagriezienu un vieš pārliecību, ka darbi, kurus darīsim kopā, nesīs labas pārmaiņas Latvijas politikā”.

Par jauna posma sākumu apvienības idejas autori, partijas Jaunais laiks (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) pārstāvji paziņoja, vienojoties par spēku konsolidāciju un definējot apvienības VIENOTĪBA pamatvērtības – godīgu, atbildīgu un kompetentu politiku un politiķus, kas strādā iedzīvotāju interesēs. Tagad šīs vērtības iekļautas arī apvienības logotipā. Par apvienības VIENOTĪBA logo krāsu izvēlēts gaiši zaļais tonis, kas ir cerību, aktivitātes un jauna sākuma krāsa.

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi ir pārliecināti, ka apvienība iedibinās jaunas tradīcijas Latvijas politiskajā vidē un iedzīvotāju iesaistē. Ņemot vērā pēdējā gada notikumus Latvijas politiskajā un ekonomiskajā dzīvē, būtiska ir vienotu mērķu definēšana un to realizācija. Latvijai ir vajadzīga gudra un stipra Saeima, kurā strādā kompetenti politiķi.

VIENOTĪBAS logo izstrādājusi aģentūra BrandBox.

 

 

Dalies ar ziņu