Skip to main content

Āboltiņa: VIENOTĪBAI jākļūst par izaugsmes un attīstības partiju

VIENOTĪBAI jāsper solis nākamajā līmenī – no krīzes pārvarēšanas partijas mums jākļūst par stabilitātes, izaugsmes un attīstības partiju, šodien, 31. jūlijā, uzrunājot JL biedrus partijas kopsapulcē uzsvēra JL priekšsēdētāja, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„VIENOTĪBAS kā vienotas partijas dibināšana ir zīme un apliecinājums tam, ka mēs turpinām savu politisko izaugsmi, veidojot jaunu, spēcīgu un plašus politiskos spēkus iekļaujošu partiju – tādu partiju, kurai būs pa spēkam celt Latvijas ražošanu, attīstīt rūpniecību, gādāt par auglīgu ekonomisko vidi konkurētspējīgai un radošai uzņēmējdarbībai,” pauda Āboltiņa.

„Pateicoties kopējam noskaņojumam sabiedrībā, mēs varam drosmīgāk un veiksmīgāk risināt ne tikai virzību uz godīgāku un atklātāku politiku, bet arī turpināt uzsākto efektīvākai valsts pārvaldīšanai – Latvijas izaugsmei,” uzsvēra JL priekšsēdētāja.

„Tik plašu politisku pārmaiņu panākšanai, kādām mēs bijām pulcējušies 2002.gadā, ir nepieciešams ikviena atbalsts, ir nepieciešams prast strādāt un kopdarboties, ir nepieciešams radīt un nosargāt daudzu un arī dažādu politisko spēku vienotību. VIENOTĪBĀ, kas taps, apvienojoties trim partijām vienā, es gribētu redzēt piepildījumu mūsu ideāliem un pierādījumu tam, ka jaunais laiks ir atnācis,” pauda Āboltiņa.

„Idejas, kas pirms desmit gadiem šķita jaunas un negaidītas, ir kļuvušas pašsaprotamas un neapstrīdamas lielā daļā sabiedrības,” norādīja Āboltiņa. „Arī mērķi, uz kuru sasniegšanu mēs virzījāmies lēnām un soli pa solim, šobrīd ir kļuvuši tuvāki,” pauda Āboltiņa, norādot, ka „dažu mēnešu laikā mēs esam spējuši panākt tādu likumdošanas iniciatīvu veiksmīgu pieņemšanu, uz kādām vēl šajā Saeimas sastāvā nebijām cerējuši – samazinot naudas ietekmi uz politiku, panākot lielāku atklātību ārzonu patieso īpašnieku jautājumā, dodot plašākās iespējas sabiedrībai iesaistīties un ietekmēt politiskos procesus, panākot veselīgas izmaiņas KNAB vadībā."

Kā iepriekš ziņots, JL biedri šodien, 31. jūlijā, sanāk uz ārkārtas kopsapulci, lai pieņemtu lēmumu par reorganizāciju partijas VIENOTĪBA izveidei.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas Jaunais laiks
preses sekretāre
Tālr.: 29373547

 

Dalies ar ziņu