Skip to main content

JL kopsapulcē nobalso par reorganizāciju, apvienojoties partijā VIENOTĪBA

Šodien, 31. jūlijā, partijas Jaunais laiks (JL) biedri ārkārtas kopsapulcē pieņēma lēmumu par partijas reorganizāciju un dalību partijas VIENOTĪBA dibināšanā.

Tāpat JL biedri apstiprināja partijas VIENOTĪBA statūtu un programmas projektus, Reorganizācijas līgumu, VIENOTĪBAS partijas valdes sastāvu un priekšsēdētāju, kā arī VIENOTĪBAS ētikas un revīzijas komisiju sastāvu.

Jaundibināmās partijas VIENOTĪBA pamatvērtības ir demokrātija, tiesiskums, patriotisms, nacionāla un sociāli taisnīga valsts, līdzsvarota un ilgtspējīga valsts attīstība, Eiropas vienotība, teikts partijas statūtos.

Partijas pamatmērķis ir nacionālas Latvijas valsts ilgtspējīga attīstība. Partijas izvirzīto mērķu vidū ir stabila Latvijas tautsaimniecības izaugsme, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, tiesiskuma, neatkarīgas un taisnīgas tiesu varas nostiprināšana, korupcijas izskaušana, kvalitatīva un pieejama veselības aprūpe, solidāra un ilgtspējīga sociālā atbalsta, aprūpes un pensiju sistēma, tālredzīga un saimnieciska lauku un lauksaimniecības politika.

Savukārt, kopsapulcē apstiprinātās programmas projektā izvirzīti pieci sasniedzami Latvijas attīstības un izaugsmes mērķi – nākamās valdības uzdevumi. Tostarp, ražošanas atjaunošana un ražošanas attīstībā un jaunu darbavietu radīšanā balstīta ekonomiskā izaugsme, finansiālā patstāvība, 2012. gadā pabeidzot starptautiskā aizdevuma programmu, iekļaušanās eirozonā, veicot visus nepieciešamos pasākumus eiro ieviešanai 2014. gadā. Latvijas attīstības plāna prioritāšu vidū ir arī valsts budžeta veidošana ar pārpalikumu, pieņemot stingru fiskālās disciplīnas likumu, lai Latvijā nekad vairs neatkārtotos tik dziļa krīze, kā arī valsts atbalsts eksportam kā ekonomiskās ilgtspējas pamats.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas Jaunais laiks
preses sekretāre
Tālr.: 29373547

 

Dalies ar ziņu