Skip to main content

Āboltiņa: VIENOTĪBAS prioritātes pašvaldību vēlēšanās – darbs, izglītība, veselība

Partijas VIENOTĪBA prioritātes pašvaldību vēlēšanās būs uzņēmējdarbības vides attīstība, jaunas darbavietas, palīdzība un atbalsts tiem, kam tas visvairāk nepieciešams, kvalitatīva un pieejama izglītība un veselības aprūpe, droši ceļi, profesionāla un caurskatāma pārvaldība, šodien, 24.aprīlī, VIENOTĪBAS forumā uzrunājot partijas pašvaldību deputātu kandidātus, norādīja partijas valdes priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa.

VIENOTĪBAS piedāvājumam Rīgai un Latvijai ir jāsniedz atbildes uz sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem. Cilvēkiem jānotic, ka stabila ir ne tikai ekonomiskā situācija, bet arī viņu dzīve Latvijā. Es ticu VIENOTĪBAS cilvēkiem un pārliecinošam startam, ne tikai gaidāmajās vēlēšanās, bet arī nākamajās un aiznākamajās, klātesošos uzrunāja Āboltiņa.

“Mums aiz muguras ir divas Saeimas vēlēšanas, savukārt priekšā gaidāmas VIENOTĪBAS kā partijas pirmās pašvaldību vēlēšanas. Tas ir nopietns izaicinājums un atbildīgs uzdevums, jo VIENOTĪBAI kā vadošajai partijai pievērsti visi acu skati, mūsu atbildība un izaicinājumi ir daudzkārt lielāki nekā citiem politiskajiem spēkiem,” pauda Āboltiņa.

Kaut arī publiskajā telpā visi runā tikai par Rīgu, īpašs un nozīmīgs ir ikkatrs novads, arī mazākie, norādīja Āboltiņa, paužot gandarījumu par to, ka VIENOTĪBA pašvaldību vēlēšanās būs pārstāvēta ne vien lielajās pilsētās un novados, bet arī mazākajos Latvijas novados – Durbē, Neretē un Līgatnē. “Ik novads un pilsēta ir unikāla, un mūsu uzdevums ir to apjaust, ļaut tam augt un attīstīties,” uzsvēra Āboltiņa.

Savā uzrunā partijas priekšsēdētāja atgādināja arī par sabiedrības zemo uzticēšanos politiķiem, uzsverot, ka “sabiedrības noskaņojums un cilvēku ticība mūsu valstij joprojām ir ārkārtīgi trausla.”

“Cilvēku sirdis ir pilnas. Nekur nav pazudušas nievas par politiķiem, nekur nav pazudušas ekonomiskās krīzes atskaņas, jo valdības mājā redzamās ciparu iepriecinošās tabulas joprojām līdz cilvēku maciņiem nav nonākušas. Tas, ko redz un domā pie varas esošie politiķi, nenozīmē, ka to pašu redz un domā sabiedrība,” viņa pauda, uzsverot, ka “skaitļiem un cilvēku reālajai ikdienai ir jābūt līdzsvarā”. “Cilvēki jau šodien grib nebaidīties par saviem komunālajiem maksājumiem, izglītību, ģimenes drošību, darbu, pilsētas ceļiem. Cilvēki no politiķiem sagaida patiesu ieinteresētību un idejas, kā palīdzēt uzlabot viņu dzīvi,” VIENOTĪBAS pašvaldību deputātu kandidātus uzrunāja Āboltiņa.

Tādēļ VIENOTĪBAS uzdevums ir atgādināt, ka “tikai mēs paši ar savu darbu varam piedalīties labākas Latvijas veidošanā”, uzsvēra Āboltiņa.

Runājot par partijas attīstību, VIENOTĪBAS līdere pauda gandarījumu par jaunu biedru iesaistīšanos partijā, kā piemēru minot Madonas novada domes priekšsēdētāju, partijas Madonas vēlēšanu saraksta līderi Andreju Ceļapīteru un Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieku, VIENOTĪBAS Cēsu saraksta līderi Jāni Rozenbergu, kā arī VIENOTĪBAS jauniešu aktīvo iesaistīsanos partijas darbā.

VIENOTĪBAS komandu pašvaldību vēlēšanās pārstāvēs 1142 kandidāti 70 pašvaldībās visā Latvijā.

Dalies ar ziņu