Skip to main content

Aicinājums 10. Saeimas deputātiem

Mēs, Vienotības „Jaunā laika” un „Pilsoniskās savienības” Rīgas Domes deputāti un abu frakciju vadītāji aicinām 10. Saeimas deputātus nepakļauties atsevišķu varas pārdalē ieinteresētu personu provokācijai, izmantojot safabricētus e pasta materiālus.

Uzskatām, ka apvainojumi tolerances trūkumā Vienotības un „Pilsoniskās savienības” priekšsēdētājam, ārlietu ministram un mūsu bijušajam kolēģim Rīgas Domē Ģirtam Valdim Kristovskim ir kārtējais jaunas varas pārdales mēģinājums, lai mulsinātu Latvijas sabiedrību un vairotu tās neuzticību Valda Dombrovska valdībai.

Īpaši vēršamies pie mūsu partneriem valdībā – Zaļo un zemnieku savienības frakcijas deputātiem un aicinām viņus racionāli un atbildīgi novērtēt priekšlikumu balsot par ārlietu ministra demisiju. Jau agrāk ne reizi vien esat pierādījuši, ka gribat un varat pieņemt izsvērtus un valstij vajadzīgus lēmumus. Dariet to arī tagad!

Atbalstot prasību balsot par ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska demisiju, tiks pavērts ceļš aizvien jaunām un jaunām provokācijām un melīgiem apvainojumiem. Personas, kuru galvenā rūpe ir sagatavot šādus materiālus, nākotnē var tos izmantot pret katru no mums, tā paralizējot valdības darbu.
Situācijā, kad valdībai jāspēj sabalansēt valsts izdevumus un ienākumus, kad katra diena ir svarīga budžeta izveidei, melīgu „kompromatu” meklēšana un atbalstīšana ved visus mūs atpakaļ, krīzes bezdibenī.

Tādēļ aicinām 10. Saeimas deputātus neizmantot kā argumentu safabricētu e pasta saraksti un nebalsot par ārlietu ministra demisiju!

Apstiprināts politisko partiju apvienības „Vienotība” Rīgas Domē pārstāvēto partiju „Jaunais laiks” un „Pilsoniskā savienība” kopfrakcijas sēdē 2010. gada 8. novembrī.

Dalies ar ziņu