Skip to main content

Aicinām apmeklēt foto izstādi „Vasaru gaidot…”

Jelgavas fotomākslinieks Raivo Freimanis gaida vasaru, to gaidot viņš aicina uz savu izstādi „Vasaru gaidot…”.

Viņu saista dabas ainavas un skati – tie sniedz iedvesmu mākslas fotogrāfiju radīšanai, kā arī relaksācijas iespējas pēc intensīvas darba nedēļas. Caur tēliem, gaismu, ēnu, krāsu un formu Raivo darbi stāsta par skaistumu dabā, kas veldzē un dod prieka dzirksti nogurušam prātam un dvēselei. Autors piedāvā ielūkoties savu sajūtu paletē un to, kādās krāsās mirdz pasaule, kuru viņš redz sev apkārt.

Raivo foto galerijas ir daudzveidīgas- tajās redzami arī ārvalstu diplomāti (piemēram, Francijas un Kanādas vēstnieki, vairāki Francijas vēstniecības atašeji), izcilas Latvijas personības (O.Spārītis, I.Lancmanis, B.Rivža u.c.), spilgti notikumi Latvijas kultūras dzīvē. Ievērojamu vietu Raivo radošajā un profesionālajā darbībā ieņem kāzu un kristību iemūžināšana, jo šie notikumi, būdami mīlestības un pozitīvu, emociju piestrāvoti, ilgstoši paliek atmiņā arī fotomāksliniekam. Turklāt, tie prasa īpašu profesionālo meistarību un ļauj apliecināt sevi kā radošu personību.

Savu talantu un prasmes Raivo Freimanis ir izkopis, pilnveidojot radošo darbību daudzu gadu garumā. Tagad viņš ir zināms ne tikai Latvijā, bet arī vairākās ārvalstīs, tostarp, Japānā, Portugālē, Polijā, Lietuvā. Ir piedalījies 20 kopizstādēs un iekārtojis 3 autora izstādes.

Ekspozīcija „Vasaru gaidot…” būs skatāma no 1.aprīļa līdz 6. Tikšanās ar autoru pie kafijas tases notiks 1.aprīlī no pulksten 17.30 līdz 18.30 Visi tiek laipni aicināti uz sirsnīgām sarunām!

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS reģionālais un atvērtais birojs Jelgavā
Tālr.: 20258565, 63024074
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu