Skip to main content

Aicinām uz Ziemassvētku kino pēcpusdienu

2013.gada 27.decembrī plkst.16:00 aicinām uz kopīgu svētku kino baudīšanu VIENOTĪBAS birojā, Rīgas ielā 21 – skatīsimies filmu "Ziemassvētku jampadracis".

Latviešu klasikas zelta filma "Ziemassvētku jampadracis" ir režisora Vara Braslas 1993. gadā uzņemtā kinolente, kas veidota pēc vācu rakstnieces A. Zaperes stāsta motīviem, – tās notikumi risinās muzikālajā Cīrulīšu ģimenē Ziemassvētku laikā. Cīrulīšu galva ir atbrīvots no mūzikas pasniedzēja amata un knapi var uzturēt ģimeni, pasniedzot klavierstundas dažiem skolniekiem. Viņiem nepietiek naudas pat Ziemassvētku eglītei. Dzīvokļa saimnieks grib ģimeni izsviest no mājas. Bērni tikko saņēmuši liecības, un dažas atzīmes nav tādas ko viņi gribētu parādīt vecākiem. Vecāko dēlu aizturējusi policija par policistam iemestu sniega piku. Un visam pāri stāv jaunā mūzikas talanta pirksta trauma tieši pirms koncerta, – nu viņu aizvietos traumas vaininieki – Cīrulīša ģimenes bērni. Kā tas viss beigsies – nav prognozējams!

Galvenajās lomās: Līga, Lāsma, Liene un Ilmārs Zostiņi, Jānis Paukštello, Dace Eversa, Edgars Eglītis, Kaspars Ādamsons, Roberts Beķeris

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS reģionālais birojs Cēsīs
Tālr.: +371 64124511
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu