Skip to main content

Aizsardzības ministrs Ādažu bāzē pateiksies uzņēmējiem par sniegto atbalstu

Šodien, 14.novembrī Ādažu bāzē aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba priekšnieks brigādes ģenerālis Juris Zeibārts svinīgā pieņemšanā tiksies ar uzņēmējiem, kuri snieguši atbalstu starptautisko operāciju veterāniem vai sagādājuši svētku mielastu karavīriem Afganistānā.

„Esmu priecīgs, ka ar katru gadu uzņēmēju atbalsts bruņotajiem spēkiem aug, tas nozīmē, ka sabiedrība arvien vairāk novērtē karavīru ieguldījumu mūsu valsts drošībā. Valsts drošība garantē arī drošāku vidi uzņēmējiem, kur attīstīt savu uzņēmējdarbību, tāpēc savstarpējs atbalsts ir nepieciešams mūsu valsts tālākai attīstībai. Esmu pateicīgs, ka arvien vairāk uzņēmēju šogad ir iesaistījušies sarkanbaltsarkano lentīšu dalīšanā iedzīvotājiem, lai šajā nedēļā palīdzētu radīt patiesu svētku sajūtu,” gandarījumu par sadarbību pauž A.Pabriks.

Pasākumā tiks godināti uzņēmēji, kuri piedalās Aizsardzības ministrijas akcijā starptautisko operāciju veterānu atbalstam, piedāvājot karavīriem atlaides precēm un pakalpojumiem, kā arī uzņēmēji, kuri ir dāvājuši savu ražoto produkciju svētku mielastiem Latvijas karavīriem Afganistānā.

Uzņēmējiem būs iespēja arī tuvāk iepazīties ar karavīra dienestu un sadzīves apstākļiem, aplūkot ieroču un ekipējuma izstādi, kā arī apmeklēt Medicīniskās aprūpes centru un kapelu.

Uz aizsardzības ministra 2011.gada aicinājumu sniegt atbalstu NBS starptautisko operāciju veterāniem, atsaukušies vairāki Latvijas uzņēmēji, kuri piedāvā starptautisko operāciju veterāniem piešķirt īpašas atlaižu programmas vai atbalstu. Uzņēmēju piedāvājumu karavīri var izmantot, uzrādot starptautisko operāciju veterāna apliecību. Plašāka informācija par uzņēmēju atbalstu pieejama Aizsardzības ministrijas mājas lapā.

Informāciju sagatavoja:
kapteine Sandra Brāle,
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: +371 67335067, 29295730
[email protected]

Dalies ar ziņu