Skip to main content

Aizsardzības ministrs ar lekcijām uzstāsies akadēmijā Hamburgā un Hanzas parlamenta konferencē

No šodienas līdz 7.jūnijam aizsardzības ministrs Artis Pabriks uzturēsies vizītē Vācijā, kur diskutēs par Baltijas jūras reģiona drošības jautājumiem.

Vizītes laikā ministrs tiksies ar Vācijas Aizsardzības ministrijas parlamentāro valsts sekretāru Kristianu Šmitu, kā arī viesosies Bundesvēra vadības akadēmijā Hamburgā. A. Pabriks ar akadēmijas vadību pārrunās Latvijas karavīru apmācību iespējas, kā arī sniegs lekciju par drošību Baltijas jūras reģionā.

Vācija ir viena no nozīmīgākajām Latvijas sadarbības partnerēm apmācību jomā. Vācijas militārās izglītības iestādēs, tostarp Bundesvēra vadības akadēmijā Hamburgā, dažādos apmācību kursos ir mācījušies vairāki simti Latvijas karavīru.

6.jūnijā A.Pabriks piedalīsies Hanzas parlamenta konferencē, kurā uzstāsies ar priekšlasījumu par sadarbību Baltijas jūras reģionā. Hanzas parlaments apvieno 15 universitātes un 50 rūpniecības un tirdzniecības kameras Baltijas jūras reģiona valstīs. Šādu konferenci parlaments organizē reizi gadā, un tajā piedalās dalībvalstu universitāšu profesori, uzņēmēji, politiķi un žurnālisti no visām Baltijas jūras reģiona valstīm.

Informāciju sagatavoja:
Sanda Svetoka
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335062
[email protected]

 

Dalies ar ziņu