Skip to main content

Aizsardzības ministrs augsta līmeņa konferencē Spānijā diskutēs par Eiropas drošību

No 28. līdz 30. aprīlim aizsardzības ministrs Artis Pabriks piedalīsies Konrāda Adenauera fonda konferencē „Eiropas apaļais galds 2013” (European Roundtable 2013), kas notiks Spānijas pilsētā Lojā.

A. Pabriks uzstāsies diskusiju panelī, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, kā veidot saskaņotu Eiropas Savienības drošības un aizsardzības politiku. Diskusijā piedalīsies arī Stratēģiskās un starptautiskās pētniecības centra un ASV Vācijas Maršala fonda biedrs profesors Saimons Serfatijs (Simon Serfaty), NATO ģenerālsekretāra vietnieka padomnieks Džeimijs Šī (Jamie Shea), bijušais Vācijas aizsardzības ministrs Folkers Rue (Volker Ruhe), kā arī Spānijas aizsardzības ministrs Pedro Morenes (Pedro Morenes).

„Eiropas apaļais galds” pulcē politiķus, akadēmiķus, uzņēmējus un žurnālistus, lai apspriestu aktuālos Eiropas politikas jautājumus. Šogad konferencē izvēlēta tēma „Pārbūvēt Eiropu”, un tās galvenā uzmanība tiks pievērsta Eiropas izaicinājumiem un nākotnes perspektīvām pēc ekonomiskās krīzes.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Sanda Svetoka
Tālr.: +371 67335062
[email protected]

 

Dalies ar ziņu