Skip to main content

Aktīva pilsoniskā līdzdalība ir tiesiskas un demokrātiskas valsts pamats

Partija VIENOTĪBA uzsver un savā darbībā balstās pārliecībā, ka aktīva pilsoniskā līdzdalība ir tiesiskas un demokrātiskas valsts un sabiedrības pamats, vēstulē Jūrmalas aizsardzības biedrībai norāda VIENOTĪBAS valde.

Jūrmalas aizsardzības biedrība ir lielisks piemērs tam, kā aktīvā un pašaizliedzīgā darbā iespējams aizstāvēt labas pārvaldības un caurskatāmības principu ievērošanu pašvaldības darbā, nodrošinot Jūrmalas iedzīvotājiem iespēju piedalīties nozīmīgu lēmumu pieņemšanas procesā, kas skar viņu ikdienu, labklājību un pilsētas nākotni, rūpējoties gan par vides aizsardzības, gan ilgtspējīgas attīstības principu ievērošanu, uzsver VIENOTĪBA.

Partija vēstulē arī norāda, ka Jūrmalas pašvaldības vadītāja Jura Visocka biedrībai veltītie izteikumi bijuši nepārdomāti un par tiem viņš publiski atvainojies.

Esam pārliecināti, ka mūsdienīga un demokrātiska valsts pārvalde nozīmē atklātu un pamatotu visu līmeņu institūciju darbību, iesaistot lēmumu pieņemšanā un apspriešanā visplašākās iedzīvotāju grupas. Pilsoniska sabiedrība un izglītoti vēlētāji ir būtiska politisko procesu sastāvdaļa, tādēļ godīga un atbildīga politiskā rīcība nozīmē atbalstu stipras pilsoniskās sabiedrības un aktīvas pilsoņu līdzdalības veicināšanu valsts pārvaldīšanā un politiskajos procesos, norāda VIENOTĪBA.

Dalies ar ziņu