Skip to main content

Apvienības VIENOTĪBA jauniešu reģionālā konference

4. jūnijā Bauskā noslēgusies apvienības VIENOTĪBA jauniešu reģionālā konference. Konferenci apmeklēja 40 jaunieši no tādām Latvijas pilsētām kā Tukuma, Dobeles, Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas un ,protams, pašas Bauskas. Darba kārtībā bija gan nodaļu vadītāju darba prezentācijas, debates, darbs grupās un veselīga atpūta pēc vairāk kā septiņu stundu darba.

Pasākuma īpašie viesi: Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičš un prakses vadītājs Ilmārs Pilinieks ar lekciju „Organizācijas vadībā un darbības analīzē”.

Apvienības VIENOTĪBA Jauniešu padome par aktīvu darbu un sasniegumiem Vienotības jauniešu Jūrmalas nodaļai piešķīra jau par tradīciju kļuvušo īpašo balvu – ekskursiju uz Briseli, un īpaši pateicās vadītājam Kristianam Avotiņam par veiksmīgo darbu.

Jauno politiķu debašu turnīrā, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešamas divas balsošanas kārtas, jo pēc pirmā balsojuma vienādu balsu skaitu saņēma divi dalībnieki – Edmunds Jurēvics (Tukums) un Gatis Liepiņš (Rīga). Otrajā kārtā uzvaru guva Gatis Liepiņš par debates tēmu „Padomju ražošanas nekonkurētspējā brīvā tirgus apstākļos”. Apsveicam Gati ar uzvaru un iegūto balvu- ekskursiju uz Briseli!

Būtisks darbs tika veikts darba grupās, kā rezultātā tika izstrādāts vienots darba plāns vasarai un apzināti reģioniem svarīgie jautājumi. Plāns tiks iesniegts VJP valdes sēdē šo trešdien, lai padome vienotos par darbu izpildes gaitu. Nodaļas pārrunāja gan reģionālo nodaļu apvienošanu, gan provizorisko dibināšanas kongresa laiku Rīgā. Kā viens no aktuālākajiem jautājumiem tika skatīta biedru tālākā iespēja integrēties politiskajos procesos, jauniešu loma un iespējas reģionos. Lai risinātu šo jautājumu tika nolemts uzrunāt vietējās pašvaldības ar aicinājumu rast jauniem cilvēkiem prakses iespējas.

Konference noslēdzās svētdien, 5. jūnijā, ar kopīgu ekskursiju Bauskas pilī.

Apvienības VIENOTĪBA Jauniešu padome izsaka pateicību visiem pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem kā arī aicina gatavoties mūsu nākamiem pasākumiem, tajā skaitā vasaras akadēmijai Valmierā un gaidāmajam VIENOTĪBAS jaunatnes organizācijas dibināšanas kongresam šī gada augustā.

Informāciju sagatavoja:
Ivars Bandonis
VIENOTĪBA Jauniešu padomes līdzpriekšsēdētājs

Dalies ar ziņu