Skip to main content

Ārkārtas situācijas dēļ atcelts VIENOTĪBAS kongress

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī pēc traģiskajiem notikumiem Zolitūdē, iegrūstot lielveikala Maxima jumtam, atcelts sestdien, 30.novembrī, plānotais partijas VIENOTĪBA kongress. Tā šodien, 25.novembrī, lēmusi partijas valde. VIENOTĪBAS kongresu plānots sasaukt 2014.gada 18.janvārī.

Traģēdija lielveikalā Maxima Zolitūdē, kas izdzēsa 54 cilvēku dzīvības, ir satricinājusi visu valsti. Netaisnīgi zaudētās dzīves, tuvinieku un draugu sāpes nespēs atlīdzināt nekas, taču sniegt visu nepieciešamo palīdzību un atbalstu cietušajiem un bojāgājušo ģimenēm un nekavējoties izmeklēt katastrofas iemeslus un saukt pie atbildības vainīgās amatpersonas šobrīd ir valsts svarīgākais neatliekamais pienākums, uzsver VIENOTĪBA. Ir jādara viss iespējamais, lai mūsu valstī šādas traģēdijas vairs nebūtu iespējamas, uzsver partija.

Partijas valde izsaka visdziļāko līdzjūtību traģiskā notikuma upuru tuviniekiem un novēl drīzu izveseļošanos visiem nelaimē cietušajiem. Partija apliecina līdzjūtību un cieņu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kas pašaizliedzīgajos glābšanas darbos zaudējis trīs no saviem drosmīgajiem vīriem.

 

Dalies ar ziņu