Skip to main content

Ārlietu ministrs uzsver Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā būtisko lomu Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbības veicināšanā

2011. gada 13. oktobrī Rīgas Mākslas telpā ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis piedalījās Baltijas un Ziemeļvalstu dizaineru izstādes „16 soļus tuvāk” atklāšanā, kas veltīta Baltijas jūrai un tās nākotnei. Tā notiek kontekstā ar Ziemeļu Ministru padomes (turpmāk ZMP) biroja Latvijā darbības divdesmitās gadadienas svinībām.

Izstādi organizē ZMP birojs Latvijā un Somijas vēstniecība sadarbībā ar citām Ziemeļvalstu vēstniecībām Latvijā un Dānijas Kultūras institūtu.

Savā uzrunā ārlietu ministrs pauda gandarījumu par ZMP biroja Latvijā aktīvo darbību dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Ministrs īpaši uzsvēra ZMP biroja nozīmīgo lomu Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbības veicināšanā visdažādākajos līmeņos un jomās un izteica cerību, ka Birojs turpinās savu darbu Latvijā arī turpmāk.
Tāpat ārlietu ministrs atzinīgi novērtēja, ka izstāde ir veltīta Baltijas jūras vides ilgtspējai, kas vienmēr ir bijis un būs nozīmīgs jautājums Baltijas un Ziemeļvalstu darba kārtībā.

Noslēgumā ministrs īpaši pateicās izstādes organizētājiem un kuratoram par sagādāto iespēju Rīgā skatīt vienkopus tik izcilu un talantīgu Baltijas un Ziemeļvalstu mākslinieku darbus.

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

 

Dalies ar ziņu