Skip to main content
Ašeradens: ģenerālvienošanās ir būtisks solis ceļā uz sakārtotu un konkurētspējīgu būvniecības nozari

Ašeradens: ar konkrētiem darbiem vienojam un saliedējam sabiedrību

"VIENOTĪBA pēdējo nedēļu laikā nākusi klajā ar vairākām iniciatīvām, kuras guvušas atbalstu gan koalīcijas partneru vidū, gan sabiedrībā – tāds ir gan ierosinājums pasludināt 11.novembri par svētku dienu, kurā godināt Latvijas karavīrus, gan apņemšanās likvidēt Obligātā iepirkuma komponenti jeb OIK, kas izraisījusi lielu sabiedrības un uzņēmēju neapmierinātību. VIENOTĪBAS deputāti Saeimā balsoja pret priekšlikumu bez diskusijām noraidīt tautas iniciatīvu par Kopdzīves likuma pieņemšanu – mūsu pārliecība ir, ka risinājumi ir rodami diskusijās, nevis neauglīgā konfrontācijā," pauž Arvils Ašeradens, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.
 

"VIENOTĪBA ar redzamiem darbiem ir demonstrējusi stingru apņemšanos saliedēt un vienot sabiedrību. Aicinām šim piemēram sekot ideoloģiski līdzīgi domājošas politiskās partijas. Centriski demokrātisko spēku konsolidācija būtu labākā dāvana Latvijai 100.gadadienā," uzsver A.Ašeradens.


VIENOTĪBA uzskata, ka šobrīd visām politiskām partijām, kuru izveides pamatā ir proeiropeiskas vērtības, demokrātija un tiesiskums, ir jāapvieno spēki kopīgas apvienības veidošanai uz 13.Saeimas vēlēšanām ar vienu mērķi – veidot Latviju par demokrātisku, tiesisku, nacionālu, Rietumu pasaulei piederošu valsti un sabiedrību. Uz VIENOTĪBAS aicinājumu jau ir atsaukušās reģionālās partijas “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam”. Jaunveidojamā apvienība ir atvērta ikvienai politiskai partijai un indivīdam, kas gatavi strādāt kopīgā mērķa sasniegšanai.


"Mēs aicinām centriski demokrātiskas partijas apvienoties kopīgam uzdevumam, saglabājot katras partijas identitāti. Vienojošais būs mērķis, vērtības un vīzija par Latviju," uzsver VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.


VIENOTĪBA uzskata, ka politiķi, kuri, neskatoties uz pasludinātajiem mērķiem, turpina fragmentāciju centriski demokrātisko partiju flangā, rīkojas bezatbildīgi un tuvredzīgi. Personīgo ambīciju vadīti augstprātīgi paziņojumi diemžēl netuvina mērķim par centriski demokrātisku partiju konsolidāciju kā spēcīgu alternatīvu “valsts apsaimniekošanas politikai”.


"Šobrīd ir pēdējais laiks atlikt malā personīgās ambīcijas un atstāt ierasto komforta zonu, lai domātu un rīkotos par labu Latvijas valstiskumam. Savu personīgo šauro interešu vārdā mēs nedrīkstam izmainīt mūsu valsti sīknaudā. Šis ir brīdis, lai apvienotos kopīgam mērķim veidot Latviju par demokrātisku, tiesisku, nacionālu, eiropeiskās vērtības sakņotu valsti un sabiedrību, " uzsver A.Ašeradens.


Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs,
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu