Skip to main content
Kozlovskis pateicas iekšlietu dienestiem par darbu 16.martā

Foto: Saeima

Kozlovskis pateicas iekšlietu dienestiem par darbu 16.martā

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pateicas visiem iekšlietu dienestiem par sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu 16.marta pasākumu laikā.

 

“Pēdējos gados 16.marta pasākumi norisējuši mierīgā gaisotnē – ir mazinājusies savstarpējā konfrontācija, kas izslēdz arī fiziskas konfrontācijas iespējas pretēju viedokļu paudēju starpā.

 

Tas ir nozīmīgs iekšlietu dienestu nopelns, tāpēc pateicos katrai amatpersonai Valsts policijā, Drošības policijā, Valsts robežsardzē, kā arī Rīgas Pašvaldības policijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā par ieguldījumu sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā.”

Mierīga pasākumu norise nebūtu iespējama arī bez Iekšlietu ministrijas 2013.gadā virzītajiem grozījumiem likumā „Par sapulcēm, gājieniem un piketiem”, kas nosaka kārtību, kādā pašvaldība pieņem lēmumu par pieteikto pasākumu norisi. Likums nosaka, lai netiktu apdraudēti attiecīgā pasākuma dalībnieki, pašvaldība ir tiesīga pieņemt lēmumu noteikt ierobežojumus attiecībā uz pasākuma norises vietu, laiku un veidu, netraucējot īstenot pasākuma mērķi.

 

Daiga Holma
Iekšlietu ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr: 29723599
E-pasts:[email protected]

Dalies ar ziņu