Skip to main content

Ašeradens: pārmaiņas VIENOTĪBĀ ir neatgriezeniskas

“VIENOTĪBAS frakcijas vadītāja ievēlēšana atklātā un vienbalsīgā balsojumā iezīmē skaidras pārmaiņas partijas politiskajā attīstībā un Hosama Abu Meri kļūšana par vienu no vadošajiem VIENOTĪBAS politiķiem ir simbols tam, ka mūsu partija ir atvērta, iekļaujoša un vērsta uz integrāciju un sadarbību,” šodien preses konferencē par partijas VIENOTĪBA politiskajām prioritātēm un partijas Saeimas frakcijas darbu 2018. gadā norādīja VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Viņš uzsvēra, ka labēji centrisko partiju spektrā šobrīd valda liela sadrumstalotība, kas ir liels risks Latvijas politiskajai stabilitātei un rietumnieciskam, proeiropeiskam valsts attīstības kursam. VIENOTĪBA, apzinādamās savu lomu un atbildību Latvijas politiskajā ainavā, ir sākusi politiskās konsultācijas ar citām partijām par iespēju sadarboties, startējot 13.Saeimas vēlēšanās.

“Valsts prezidenta vēlēšanām Saeimā jābūt atklātām, vispārējā izglītība Latvijā būs latviešu valodā, no reformām veselības aprūpes sistēmā ieguvējiem jābūt pacientiem, bet enerģētikā turpināsies konsekventa rīcība, lai izbeigtu krāpšanos, kam par piesegu tiek izmantota zaļās enerģijas ražošana,” informējot par VIENOTĪBAS galvenajām politiskajām prioritātēm sacīja A. Ašeradens.

VIENOTĪBAS domes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš preses konferencē uzsvēra, ka ikvienas partijas pamatā ir vērtību sistēma un partijas programma. “VIENOTĪBAS uzdevums ir rūpēties par labvēlīgu vidi uzņēmējiem, lai valsts būtu turīga un naudas izlietojums tiktu plānots taisnīgi cilvēku labklājības celšanai. Mūsu partijas vērtību sistēma, politiskā programma un piedāvātais saturs būs par pamatu sadarbībai ar citām partijām,” uzsvēra K. Kariņš.

Savukārt Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks pauda pārliecību, ka ķildu periods VIENOTĪBĀ ir beidzies un Saeimas vēlēšanu gadā partija ir stabila. “Labēji centirskiem spēkiem ir jāvienojas par sadarbību, lai piedāvātu Latvijai latviskāku, eiropeiskāku un globālāku politiku,” norādīja A. Pabriks.

Dalies ar ziņu