Skip to main content

VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri: ”Esmu Latvijas patriots un strādāšu Latvijas labā!”

Par partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcijas vadītāju šodien, 21. decembrī atklātā balsojumā vienbalsīgi ievēlēts Hosams Abu Meri.

“Esmu libānietis, bet sirdī – latvietis. Man ir tuva Latvijas vēsture, tradīcijas un kultūra. Es esmu Latvijas patriots un vienmēr strādāšu mūsu valsts labā,” uzrunā Saeimas frakcijas biedriem norādīja frakcijas vadītājs.

“Mans mērķis ir panākt saliedētu un mērķtiecīgu VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas darbu, lai īstenotu VIENOTĪBAS sāktās reformas izglītības nozarē, stiprinot latviešu valodu, lai uzstātu uz kvalitatīvām reformām veselības aprūpes sistēmā, kurā no papildus finansējuma ieguvējiem jābūt pacientiem. Es nepieļaušu intrigas un kolēģu apkarošanu individuālu ambīciju vārdā, manā vadībā frakcija strādās kā vienots organisms, visus jautājumus izdiskutējot,” pēc ievēlēšanas amatā sacīja Hosams Abu Meri.

Hosams Abu Meri dzimis Libānā, bet Latvijā dzīvo kopš 1993. gada un 2007. gadā par īpašiem nopelniem viņam piešķirta Latvijas pilsonība. Pēc profesijas Abu Meri ir mediķis, aktīvi darbojas dažādās nevalstiskajās organizācijās – ir dibinājis Arābu kultūras centru un Latvijas Libānas kultūras biedrību, ir arī Latvijas nacionālo kultūras biedrību asociācijas padomes loceklis.

 

Dalies ar ziņu