Skip to main content

Ašeradens: VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadība mainīsies 21.decembrī

„Ir noslēgušās politiskās konsultācijas ar visām VIENOTĪBAS sadarbības partijām, kas pārstāvētas Saeimas frakcijā, un panākta vienošanās, ka frakcijas vadības maiņa notiks līdz ar Saeimas rudens sesijas beigām 21. decembrī,” norāda partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Arvils Ašeradens atzinīgi vērtē sarunas gan ar partijas biedriem, gan politiskajiem partneriem, novērtējot tās kā konstruktīvas un vērstas uz stabilu sadarbību līdz 12. Saeimas pilnvaru termiņa beigām. “Saeimai ir savs konkrēts darba cikls un tradīcijas, tādēļ ar deputātiem, kuri parlamentā ievēlēti no VIENOTĪBAS saraksta un strādā VIENOTĪBAS frakcijā, esam vienojušies, ka frakcijas vadības maiņu vislabāk būtu veikt pēc rudens sesijas,” uzsver A. Ašeradens.

Politiskajās konsultācijās partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs saņēmis atbalstu VIENOTĪBAS jaunās valdes lēmumam ieteikt frakcijai virzīt Saeimas deputātu Hosamu Abu Meri par frakcijas vadītāju.

Politisko konsultāciju laikā diskutēts par frakcijas kopējiem darbības principiem, mērķtiecīgu un saliedētu darbu, iesaistot visus VIENOTĪBAS frakcijā strādājošos Saeimas deputātus.

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
Tālr.: +371 67205472
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu